Wpis z mikrobloga

#ps5 #xbox #telewizory #playstation

Wołam dwa obozy, ponieważ pytanie dotyczy obu. Przymierzam się w ciągu dwóch miesięcy na zakup telewizora do konsoli (mój stary samsung 32 całe prosi już, żebym dał mu odejść. Tutaj mam pytanie do was - który telewizor polecalibyście zakupić?

Najlepiej by było, jakby były w danym sklepie dostępne raty zero, ale jak nie to też ujdzie.

Budżet max to 5-6k (nie więcej). Nie chodzi mi o to, co dosłownie teraz można kupić, tylko w razie czego na co polować w najbliższym czasie, żeby posłużyło kilka dobrych lat (im dłużej tym lepiej oczywiście). Do telewizora z kanapy mam tak z 2 metry, więc nawet i 55 cali powinno być Ok.

Za wszelkie porady będę wdzięczny :)
  • 15
@korbuzz: Posiadam LG OLED C11 i szczerze go polecam. TV używam do oglądania Netflix/Disney+ oraz PS5.. Ogólnie TV ma wszystko czego potrzeba ALLM/eARC, VRR, Dolby Tmos, HDR 10 pro, 120hz, 4 x hdmi 2.1, piękne kolory oraz ogólna płynność działania. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i wiem że kolejny mój TV, to będzie również OLED firmy LG.
@korbuzz: 4LA: These additional numbers and letters are the least important. They indicate the sales region, type of broadcast tuner and the type of stand the TV uses.

to chyba chodzi o kolor podstawki czy coś, bo sa czarne i chyba srebrne czy tam białe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@korbuzz: Generalnie jak masz pieniadze, to mozesz doinwestowac i wziac lg serie g zamiast c. Ogolnie c1, c2 lub g1, g2. W drugiej serii masz mocniejszy procesor. Telewizor szybciej dziala. Oprocz tego mozesz kupic Samsunga S95B. Niby w tym roku twierdza, ze najlepszy, ale ja sceptycznie na niego patrze. Najlepszy oczywiscie jest Sony A95K, ale ma zaporowa cene.