Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętacie gtasite? Jakoś 15 lat temu forum strony wrzało od aktywności, tak zwany shoutbox zapełniał się bardzo szybko, a liczba działów forum była ogromna. Chciałem opisać użytkowników, których zapamiętałem, i choć sam się specjalnie nie udzielałem to jako gimnazjalista lubilem poczytać co tam ludzie ciekawego wypisuja o nadchodzącym wtedy GTA 4, czy w ogóle jakiś spam. Zapamiętałem owe nicki
XdtgS - moderator. Spoko ziomeczek, alkoholik
Asmodeus - przegryw z administracji, miał jakiś kompleks niższości
Kuchcik - założyciel strony i forum
Bodzio - moderator forum, a po godzinach kierowca autobusu miejskiego
Nergal - dobry troll, chociaż chyba to był jakiś stary typ zakamuflowany
Kemot - pamiętam inbe, że miał jakąś dziewczynę Kasię. Potem wyznał jednak, że to sobie wymyślił, by zabłysnąć iż ma dziewczynę. Ofiara alienacji w szkole
Frontal - syn Waldemara Fornalika, byłego selekcjonera. Bananowe dziecko, tata mu kupował pistolety na kulki. Często drwił z biedniejszych, ale w sumie to nie miał kumpli poza kompem
Miklas - robił fajne modele 3d do gier, ale ogólnie jakiś smutny był, flegmatyczny
17jack17 - brał dużo narkotyków, taki normik ale był spoko
Polityk - nie pasował tam do internetów, miał sylwetkę jak Christian bale i był śmieszkiem
Kockaina - ładna dziewczyna, dlatego KAŻDY do niej spermił mocno
Svornskar - tasował do fury
Lazlov - jakiś starszy typ wśród gimbusów ale spoko
Lobek- dzieciak, ale wporzo się z nim grało w minecrafta

Do tego były tzw gangi.
Yakuza - spoko ziomeczki
Leone - wafle administracji i bananowe dzieci
Apexi - ścigali się w san andreas multiplayer i to tyle xD

Pamieta ktoś jeszcze kogoś?

#gtasite #nostalgia #gta #gtavi

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635ebdd39ab149d41b70ed36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: dzięki za pamięć! Projekt GTASite to był fajny epizod w moim życiu :) sam byłem w gimbazie, gdy tworzyłem tę stronę, ale cieszę się, że odbiła się takim piętnem wielu osobom :) szkoda, że nowi właściciele nie potrafili tego utrzymać dalej, ale tak to czasem bywa.

Ale nasz prime z lat 2004-2011 to była jazda bez trzymanki, nie żałuję niczego ;)
@KuchcikPL: Definitywnie najlepszą odsłoną GTASite była ta, której forum działalo na SMF-ie (dołączyłem w grudniu 2007, gówniarskie czasy). I mimo że się tam nie udzielałem za bardzo, to bardzo lubiłem sobie tam zaglądać, by np. pośmiać się z niektórych dyskusji. Z tamtejszej Administracji kojarzyłem większość ludzi. Niestety, wszystko szlag trafił, gdy forum przeszło reformę, w wyniku której zmienił się skrypt forum chyba na IPB i praktycznie wszyscy ze starej Administracji odeszli