Wpis z mikrobloga

@iwalkwithshadovvs: w poście wcześniej piszesz, że Hugo piniżej przeciętnej więc sama sobie przeczysz, byle sie przysrać... na szczęście nie musze tutaj swojej mordy wrzucać ale oceniam kogoś kto poszedl to tv ze świadomością swojego #!$%@? charakteru i tego, że bedzie oceniana... nie ma idealnej buzi bez makijażu, ale i z makijażem wygląda na brudną, źle umalowaną a niby taka wielka kosmetyczka XD kiepska reklama
@Szuruburu102: jakby nie patrzeć, to jak wybiera się najbardziej ujowe ujęcie to zawsze wychodzi maszkara. Myślę, że w taki sposób można oszpecić nawet Penelope Cruz. Za każdym razem jak ktoś na wykopie chce przekonać innych, że ktoś jest brzydki to ucieka się do tej taniej sztuczki (co do Andżeli dokładnie ten sam numer ktoś zastosował).
Ja zgadzam się z @iwalkwithshadovvs że bez makijażu Hanka jest całkiem ładna…choć czar pryska jak otwiera
@Szuruburu102: bo jest poniżej przeciętnej ale bez przesady aby oceniać jak trędowatą, nie ma tam żadnej uczestniczki, która jest aż tak brzydka jak ty to próbujesz przedstawić by się dowartościować dlatego pokaż swoją mordę też ocenimy jaki masz nos, usta, oczy, czoło, policzki i brodę bo na pewno nie masz od linijki jakby Da Vinci cię rzeźbił :]
@iwalkwithshadovvs: ale poczekaj, w którym momencie on powiedział , ze jest ładny albo ładniejszy od Hanki, bo chyba przeoczyłem. Nie może wypowiedzieć się na temat danej osoby, ze jest brzydka będąc samemu brzydkim. Idąc twoim tokiem rozumowania nie mogę stwierdzić czy mam psa czy kota, bo nie jestem weterynarzem? Sam jestem brzydki i śmiało stwierdzam, ze Hanka jest straszydłem na własne życzenie. Byłaby o wiele ładniejsza gdyby sie tak pieknie nie
@mykawz300: @GdziesTamChcem: A pamiętacie jak Ążela i Hanka szydziły z nowych w Hotelu :) Ążela do Hanki, gdy Marek wchodził: Ja #!$%@?! Niski, świński blondyn i w DODATKU MA NA IMIĘ MAREK, sama zobaczysz! i razem parsknęły śmiechem. Wchodzi El Presidente, Ążela: ojesssu niski typ, w ogóle nie w moim guście hihihah. Nie wolno ich oceniać, ale one mają prawo do oceniania innych... ( ͡° ͜ʖ ͡°