Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 122
948 321 + 54 = 948 375

Pokręcone z Żoną - zamiast jechać na kilka detalicznych grobów, wybraliśmy hurtowo - groby masowe w Szpęgawsku. Bardzo jesienne klimaty, w lasach kolorowe liście, a tak to szaro i błotniście, ale za to bez wiatru i ciepło. Prócz rowerzystów z lokalnego kluby to chyba nikogo na rowerach nie widzieliśmy, ciekawe czemu...

Groby to moje hoby, jak mawiał klasyk.

#rowerowyrownik #rower #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz ikov - 948 321 + 54 = 948 375

Pokręcone z Żoną - zamiast jechać na kilka detalicznyc...
źródło: comment_1667337976wocP2qKwAWSwWsjNfzg2qw.jpg
  • 9
@ikov: Jest tu Was kilku takich co wrzucają taką dodawankę. Czy 948 321 to liczba kilometrów które pokonałeś w życiu na rowerze? Bo to mi się średnio dodaje. Wychodzi, że jeżeli jeździłbyś z prędkością brutto 20km/h przez 12h dziennie to musiałbyś w takim trybie na rowerze spędzić 3950 dni, czyli jakieś 11 lat codziennej, hardocorowej, 12godzinnej jazdy. Myślę, że taki dystans jest możwliy tylko, jeżeli masz jakieś 60 lat i liczysz
@quki13: Jo
@fylyp969: @Gej: Bawimy się w dodawanie zarejestrowanych kilometrów z jazd na rowerze pod tagiem rowerowyrownik (biegacze mają tag sztafeta). Każda dodana jazda wpada do wspólnej puli kilometrów. Po co? Bo możemy, zawsze to pewna zachęta i jakieś wyzwanie. Jest jeszcze zabawa w kwadraty - mapa świata podzielona jest na kwadraty o boku 1,5x1,5 km, chodzi o to, by przejechać przez jak najwięcej. Samemu dla siebie, lub na
@hrabia_ponimirski: Spodziewałem się tam może nie tłumów, ale zdecydowanie większej liczby odwiedzających, a tu trzy samochody na krzyż. Wiem, że tego dnia to raczej wybiera się groby osób bliskich, ale tam przecież nie leżą anonimowe ofiary, a znane z imienia i nazwiska... Chociaż w sumie to 83 lata temu się wydarzyło, 5-7 tys. ofiar masowych rozstrzelań, głównie lokalnych elit i ludzi wykształconych; mało kto czuje już jakiś związek z prapradziadkiem czy