Wpis z mikrobloga

:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
TROPICO 5
Jeśli teraz nie wygram to pewnie zrobię to samo co zawsze, czyli zaplusuję kolejnego rozdajowego posta

Geeez, Tropico to taka cudowna gra
Kiedyś nawet wygrałam konkurs i w Tropico 5 chodzi gdzieś NPC z moim nazwiskiem

Ale jako prawilny cebulak, czekam aż wyjdzie odpowiednia ilość DLC, żeby kupić cały pakiet za 100 złotych XD
Tropico to taka cudowna gra, wzdech
@Krs90: Noms, był gdzieś na początku powstania 5 konkurs :D Jak jeszcze regularnie wprowadzali zmiany :D

Praktycznie nikt nie brał udziału w konkursie na Facebooku więc wygrałam, pomimo zupełnego braku umiejętności rysowania XD

Serio jest słabsza? :C szkoda wielka, pod jakim kątem?
Mniej mechanik?
Uprościli ją?

Przy okazji wyżej wymieniona praca xD:
WeronikaYass - @Krs90: Noms, był gdzieś na początku powstania 5 konkurs :D Jak jeszcz...

źródło: comment_1667377612H0h9V589ZUO07DPeihJzrn.jpg

Pobierz
@WeronikaYass: A ja pamiętam, że jest odwrotnie: w Tropico 6 wiele mechanik jest uproszczona względem 5.
Moim zdaniem jest też większy problem z balansem - znacznie łatwiej załatać budżet różnymi trikami (m.in. pirackie statki).
Kampania zaś jest ciekawa, choć w większości polega na modyfikacji globalnych zasad gry (np. nie możesz budować mieszkań). Momentami duży nacisk jest na walki (obrona wyspy).
@WeronikaYass: Zajebiste xD
Ogólnie jest słabsza pod praktycznie każdym względem od 4 moim zdaniem. Kampania jest jakaś... dziwna? Cofanie się w czasie, wszystko rozgrywało się chyba na 2 wyspach. Graficznie też krok w tył w porównaniu do 4.
No ale i tak grało się super przyjemnie, 3/4/6 zajebiste, 5 po prostu spoko.
Ale jako prawilny cebulak, czekam aż wyjdzie odpowiednia ilość DLC, żeby kupić cały pakiet za 100 złotych XD

Tropico to taka cudowna gra, wzdech


@WeronikaYass: ale do Tropico 5 nie wyjdzie już więcej DLC raczej, nie wiem czy 6 jeszcze rozwijają, a co dopiero 5.
przecież tropico 5 co jakiś czas jest za darmo. Raz przez 5 dni była na epic store 100%free i wydaje mi się że kilka miesięcy później na gogu.


@Plp_: no i? Ja mam klucz Steam, za który zapłaciłem. #!$%@? w chińczyków i ich epic gówno.