Wpis z mikrobloga

Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o akcji ze szczecina z tą babą co to chciała przykozaczyć i za głupotę zapłaciła najwyższą cenę
Rozwalają mnie komentarze wykopków którzy nagle analizują ,,jak to jest, co ona musiała czuć " itp XD
Te same wykopki które kozaczą jak to na nich nic nie robi wrażenia i sadistic to dla nich nic

Ale założę się, jestem pewny, że gdyby tam wisiał sebek a nie karyna to pierwsze co by pisali na głównej to nie elaboraty co on musi czuć tylko
,, heh dobrze tak debilowi, pewnie pijany to ma za swoje, dobrze mu tak dobór naturalny, mógł się o ziemie rozkwasić to było by co pooglądać "

Ale jak wiemy śmierć kobiety to spotkanie z najwyższym
a śmierć faceta to kolejne gówno spuszczone w kiblu, tylko że gówna bardziej szkoda

#blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #p0lka #takaprawda
  • 14
@harold97: ale co ty w ogóle gadasz? sama w internecie widziałam ogrom dokładnie tego typu komentarzy „gówniara chciała się popisać i ma za swoje”, „dobrze jej tak”, itp.
dlaczego wy na wykopie nawet w kwestii ludzkiej śmierci musicie szukać powodu do poróżnienia obu płci? śmierć to zawsze jest tragedia, nieważne czy dotyczy mężczyzny czy kobiety. a wszelakie komentarze mówiące, że takiej osobie się należało, świadczą o niedojrzałości ich autorów
,, heh dobrze tak debilowi, pewnie pijany to ma za swoje, dobrze mu tak dobór naturalny, mógł się o ziemie rozkwasić to było by co pooglądać "

Ale jak wiemy śmierć kobiety to spotkanie z najwyższym


@harold97: to chyba nie czytales komentarzy pod wykopaliskiem bo 90% było dokładnie takich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harold97: ale przez wyrażenie "te same wykopki" masz na myśli konkretnie tych samych użytkowników czy generalizujesz kilkanaście tysięcy osób do każdego zamieszczonego tu wpisu?