Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś inne miasto w Polsce, gorsze od Nowego Targu? Brzydsze, śmierdzące, zapuszczone, pełne patologii, powycinanych drzew?

Proszę to komentować z szacunkiem xD, tubylcy o nim mówią Stolica Podhala, a mając je na myśli, piszą o nim zawsze z dużej litery, także w prasie, np: - Dziś rano w Mieście zesrał się gołąb na betonie.

#nowytarg #zakopane #podhale #patologiazmiasta
Pobierz arinkao - Znacie jakieś inne miasto w Polsce, gorsze od Nowego Targu? Brzydsze, śmier...
źródło: comment_1667416340gjpaDoR6gzq9KNIJwAn6G5.jpg
  • 34
@ovation: Wklejasz bloki na Borze pod lasem daleko od centrum, na granicy miasta? To jest po prostu manipulacja. Pokaż ile masz drzew na swojej ulicy.
Poza tym las kombinacki za chwilę zostanie zdewastowany, tak samo jak okolice kładki obok lotniska obok Boru na Czerwonem, wiesz co sie tam buduje.
I następne zdjęcia spod szpitala na górce.
Jeszcze te fotki gdzie góry sa bliżej niż w Zakopanem xD

Po cholere sie tak
@arinkao: Przecież tak wygląda 90% miast powiatowych w Polsce. #!$%@? się na siłę. Miasto jest brzydkie, ciasne i cuchnące, ale ma jeden najważniejszy walor. Jest blisko gór. MPK, albo na nogach możesz iść w Gorce, pojechać nad Jezioro Czorsztyńskie i Pieniny. Blisko na Słowację, czy po prostu w Tatry. Jak będzie nowa zakopianka to do Krakowa będzie się jechało 40 minut, więc nawet do roboty można się zahaczyć. Pojedź kiedyś np.
Przecież tak wygląda 90% miast powiatowych w Polsce.


@Zborro: Na przykład jakie miasto? Podaj przykład, i żeby nie było na Ukrainie albo w Rosji.
Nie ma gorszych dziur, miejsce jest dobre, góry, rzeka itp. ale to co zrobili z nim ludzie to piekło na ziemi.

Tak masz rację, plusem NT jest że można z niego wyjechać: do Krakowa, Zakopanego, nad Czorsztyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak będzie
@arinkao Teraz jak wyjeżdżam o 6 to 7:15 jestem w Krakowie więc chyba nie do końca.

Gorlice, Sułkowice, Nowy Sącz, Sucha Beskidzka, Wadowice, Oświęcim, Zakopane, w okolicy masz same takie mieściny jak NT brzydkie jak noc listopadowa.
@Zborro: Nowotarżanie są ślepi jak nikt inny, przez ta slepotę u nich sie prawie nic nie zmieniło od 90 lat. Miasto jest mocno zacofane, w każdym aspekcie, zatrzymane w czasie.

Serio im sie wydaje że inne miasta sa tak samo ohydne jak Nowy Targ? Żadne z powyższych nie jest brzydkie. Napisałeś z dupy, dla zabawy, w Zakopanem tez chyba nigdy nie byłeś. Raz mi jeden dzban napisał że to normalne że
Pobierz arinkao - @Zborro: Nowotarżanie są ślepi jak nikt inny, przez ta slepotę u nich sie p...
źródło: comment_1667433570CpCPYpD7pVntRLdr9FUnEV.jpg
@arinkao akurat że nowotarzanie są #!$%@? to się zgadzam, ale serio to miasto nie różni się niczym szczególnym od reszty, a nawet ma walory in plus. Ale chyba nie chce mi się więcej o tym już pisać, bo mi się znudziło. Elo.
@Zborro: No właśnie ja bardzo widzę że znacznie się różni. To widać, NT nie wykorzystał czasu ostatnich 20 lat gdy Polska się budowała na dotacjach z UE, nie wykorzystał też swoich walorów, nie wykorzystał turystyki, niczego. Wszystko co tu było jest tylko dewastowane. I ludzie mają to zupełnie gdzieś ;)

Wyguglowałam najbrzydsze miasto w necie i wychodzi Legionowo. Spacerując po Legionowie widzę że wygląda inaczej, jest niefajnie bo sa bloki ale
@Amir7: Nie byłam w Łodzi, trudno sie wypowiadać ale wątpie że jest tak ohydne jak to co wkleiłam wyżej. To duże miasto, posiada zieleń, piekne kamienice, okolice centrum są bardzo spoko, rewitalizuje się, NT mógłby mu nogi lizać bo wygląda przy Łodzi jak wychodek xD
Na jakąkolwiek nie wejdę ulicę to jest światowa w porównaniu z Nowym Targiem.
NT są jak slamsy w trzecim świecie.

Resztę miast uważam za wiele ładniejszą.
Pobierz arinkao - @Amir7: Nie byłam w Łodzi, trudno sie wypowiadać ale wątpie że jest tak ohy...
źródło: comment_1667436407jwNvp8eYIWwDs7pMoR7nXR.jpg