Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś inne miasto w Polsce, gorsze od Nowego Targu? Brzydsze, śmierdzące, zapuszczone, pełne patologii, powycinanych drzew?

Proszę to komentować z szacunkiem xD, tubylcy o nim mówią Stolica Podhala, a mając je na myśli, piszą o nim zawsze z dużej litery, także w prasie, np: - Dziś rano w Mieście zesrał się gołąb na betonie.

#nowytarg #zakopane #podhale #patologiazmiasta
arinkao - Znacie jakieś inne miasto w Polsce, gorsze od Nowego Targu? Brzydsze, śmier...

źródło: comment_1667416340gjpaDoR6gzq9KNIJwAn6G5.jpg

Pobierz
  • 34
@ivall: Z bliska jest gorzej, wierz mi ;)
Ciekawostka: Miasto Nowy Targ zostało uznane za najbardziej zanieczyszczone smogiem miasto w Polsce. Potwierdzam, jest armagedon. Także w lecie przy 30 stopniach, bo "Miastowi" palą w piecach na wodę ¯\_(ツ)_/¯
@Dr_Killjoy: Bo to gówno prawda. Najbrzydsze dlatego cały czas jadą we jego kierunku ludzie? Byłeś w ogóle w Zakopanem? Tak na każdej ulicy jest jak w parku, widoki na góry, mnóstwo dolinek, domy nowe, jest bogato, a NT upadł, mieszkają tam już chyba sami przegrywi i alkusy.
Dobrze tu ktoś napisał, jak w slamsach w Ameryce Południowej.
@arinkao:

Byłeś w ogóle w Zakopanem?


czilera madam, ja w Zako do techbazy chodziłem, jestem z okolic xd

Bo to gówno prawda. Najbrzydsze dlatego cały czas jadą we jego kierunku ludzie?


Nie wspominałaś o najbrzydszym, napisalaś n a j g o r s z e - a z perspektywy mieszkańca Zako jest wyjątkowo podłe - ceny usług i produktów wystrzelone w kosmos przez turystów, zakorkowane przez 360 dni w roku na
Wałbrzych


@Ziom166: Byłam dwa lata temu na ok. tydzień w Wałbrzychu. Nie zgodze się niestety także, widziałam strasznie obskurne uliczki ale całość nie najgorzej. Wałbrzych to Paryż w porównaniu do Nowego Targu.
@Napleton: Piszesz mi że jak jestem bezdomna to mam sobie kupić dom i taka to rozmowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sorry, nie mam także ochoty rozmawiać o swoich chłopie ani matce czy okresie a zaraz do tego dojdzie. Trzymaj się tematu bez osobistych wycieczek i nie pisz o mnie na mirko wysrywu że usunęłam ci wpis dlatego trzeba mnie linczować do jutra co najmniej, bo tak tu