Wpis z mikrobloga

Hilfe, potrzebuje tytułu piosenki gdzie w teledysku członkowie kapeli są przebrani dość „teatralnie” i motyw jest taki, że wokalista „idzie przez świat” i spełnia ludziom życzenia a później okazuje się, że wszystkie te życzenia finalnie wyszły ludziom na gorzej.
Tak to zapamiętałem xd

#rock #muzyka #szukampiosenki
  • 17
wokalista „idzie przez świat” i spełnia ludziom życzenia a później okazuje się, że wszystkie te życzenia finalnie wyszły ludziom na gorzej.


@pawlittos: jak znajdziesz to daj znak/sygnał bo gogiel na zapytanie ""singer goes through the world" and grants people wishes and later it turns out that all these wishes ultimately came out for the worse for people. song" daje nie jasne odpowiedzi
@Ryczyszpon: szukałem na podobnej zasadzie ale nic nie wypluwa dlatego w akcie rezygnacji zapytałem tutaj, może ktos skojarzy z takim pokrętnym opisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamietam, że ten wokalista był wysoki i bardzo szczupły, miał cylinder i jakaś walizkę chyba. No i mocny teatralny makijaż
@pawlittos: to jest #!$%@?, mam w głowie kawałek elektroniczny z lat 70/80 którego szukam od 30 lat, a najbliżej bylem kiedy podczas igrzysk olimpijskich w Rio puszczali podobną muzę przy podchodzeniu do sztangi ciężarowców.
@shitman6 @pawlittos: poszukam... kiedyś...dam znak/sygnał, jak będę mocno się nudził.
Teraz dla relaksu próbuję rozłożyć strukturę funduszy rządowych wyjętych z bilansu budżetu państwa.
Trochę z innej beczki, wiecie że jest na tym świecie człowiek którego wizja artystyczna jest dokumentalizują powiązań finansowych w świecie elit?