Wpis z mikrobloga

Nie korzystam z żadnych kafeterii czy innych wizaży, nie przeglądam portali o plotkach na temat gwiazd, nie oglądam fame mma, hoteli paradise, love island, nie czytam artykułów na polki czy Onet kobieta, nie przeglądam też Instagrama (bo go nie mam).

Życie innych pseudo gwiazdek mnie nie interesuje.

O tych osobach, o tym co robią, jak robią, reakcjach ludzi na nich, ich życiu itp dowiaduję się z wykopu.

Ponoć #niebieskiepaski nie interesują się plotkami, gwiazdami, innymi ludźmi. To bardziej interesuje #rozowepaski .

Więc jakim cudem o tych wszystkich osobach, których ciężko mi zakategoryzować (Pielucha roochajaca się z surferami czy koleś od "hehe hyhy" którego imienia nie znam) dowiaduję się wyłącznie z wykopu za sprawą NIEBIESKICH, którzy takie treści przeglądają, którzy na takie strony/fora wchodzą itp?

Czy nie czas puścić w zapomnienie ten stereotyp o babach interesujących się gwiazdkami show-biznesu i niebieskich "mających szerokie horyzonty"?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #showbiznes #stereotyp #kafeteria #p0lka
  • 15
@TheGreenBastard:

Stereotypy mogą się brać nawet z czegoś co występuje rzadko, ale jest bardziej widoczne np typowa madka. Takich madek na codzien nie widuję w takim stężeniu jak na wykopie.

Mogą też brać się z nieporozumień, jak chociażby gdy mój niebieski spotyka się z kolegami a ja w tym czasie z różowymi tych kolegów, i któraś zapoda temat "dzieci", o których nie lubię rozmawiać. Jako że nie chcę wprowadzać kwasu, zaczynam
@duzeelobenc:

Słaby przykład.

Jeśli pójdę z niebieskim do zoo, to dlatego, że interesują mnie zwierzęta. Natomiast osoby trzecie mogą w tym widzieć po prostu zwykłą randkę w pierwszym lepszym miejscu i nie pomyślą oni, że ja to lubię, tylko że poszłam z łaski, żeby niebieskiemu przykro nie było.
@AlienFromWenus: miałem kiedyś takiego dobrego ziomka (RIP) który czytał te wszystkie portale plotkarskie i śledził życie celebrytów tylko po to żeby mieć o czym gadać z „dupami”, które wyrywał bo celował niestety w takie z którymi o niczym innym nie dało się gadać

Nie ma reguły
Więc jakim cudem o tych wszystkich osobach, których ciężko mi zakategoryzować (Pielucha roochajaca się z surferami czy koleś od "hehe hyhy" którego imienia nie znam) dowiaduję się wyłącznie z wykopu za sprawą NIEBIESKICH, którzy takie treści przeglądają, którzy na takie strony/fora wchodzą itp?


@AlienFromWenus: Odpowiedź: dowód anegdotyczny. Masz po prostu takie środowisko. Natomiast tzw. tv śniadaniowe oglądają częściej kobiety i na to są już jakieś dane, więc stereotyp nie wziął się