Wpis z mikrobloga

@Zajcu94: Nie działa jak aimbot. Większość pro playerów gra na padzie, ale jest to spowodowane tym, ze po prostu cod był zawsze grą bardziej na konsole (nie liczę Polski). Aim assist istnieje, jest pomocny, ale przez to szanse są wyrównane. Bez wspomagania na padzie by się nie dało sensownie w to grać.
@liter_wody
@10129 od niedawna gram na padzie i np snajperką jeszcze nie potrafię grać ale coś Ala kałasznikow to siedzi mi super na padzie. Ale dupa trochę bo nie potrafię się wczuć w grę na padzie jeśli właśnie chodzi o snajperki i często gram mecz padem a drugi klawa plus mysz (Xbox jbc)
@KowaziS_: ja teraz leveluje bronię i robię kamuflaze, ale tak to gram najczęściej snajperką ale to w każdym Codzie tak miałem. Snajperką ciężej, bo aim assist to nie aimbot. Na karabinie asysta jest dużo bardziej zauważalna
A co powiesz o aim assist na padzie? Podobno działa to jak aimbot light i jest na tyle skopane, że nawet pctowi gracze grają na padach.


@Zajcu94: nic nie powiem bo praktycznie nie widuje graczy z kontrolerami. prawie z samymi pctowcami mnie #!$%@?, a nie pamiętam nawet jaki nick miał gość na konsoli zazwyczaj aby zwracać uwagę.

może kwestia jakiego amsz skila, może na wysokich ludzie są na pc z padami,