Wpis z mikrobloga

@Zajcu94: trudno na to odpowiedzieć w tym wypadku. Jak się podobał cod4 albo mw2019 to ten też się spodoba najpewniej, jak podobał się black ops to nie spodoba się pewnie. Ale taka odpowiedź tutaj nic nie znaczy.

gra jest dobra ogólnie. Jak skil zerowy to w sumie chyba w każdym fpsie Cię zniszczą, niby jest tu system gdzie MM tworzy gry o podobnym, poziomie, ale to nadal jest gra w którą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: Spróbuję w ww3, ale po prostu chciałem w końcu zagrać w CoDa i tak się złożyło, że wyszedł nowy.
Słyszałem bardzo mieszane opinie o słabym matchmakingu, dziwnym systemie perkow i średnich mapach. A mimo wszystko chciałbym tej dopaminy, że nowa gra :⁠-⁠D.
No, ale 350zl mnie mocno odstrasza.
A z tym zerowym skillem to przesadziłem. Muszę odrdzewieć i jakoś to będzie
@Zajcu94: nowego coda dają do procesorów intela za darmo i ludzie te kody często taniej odsprzedają.

na MM ludzie od zawsze narzekają, w każdym codzie który wyszedł ostatnio i ma MM #!$%@?ący ludzi o podobnych wynikach, zwłaszcza ci lepsi bo muszą się męczyć grając jak ich ciągle wrzuca do gier z dobrymi graczami i nie mogą już lać słabiaków ciągle + aby mieć szanse z sobie podobnymi muszą ciągle dawać 100%
@Zajcu94: dla mnie jest to pierwszy cod od dobrych kilku lat i bawię się bardzo dobrze. Mapy są ok, nie rozumiem narzekania. Co do matchmakingu no to niestety bywa tak, że kilka razy ci wyjdzie meczyk i na kolejne kilka gra wrzuca cię z samymi spoceńcami, gdzie giniesz zanim zdążysz się rozejrzeć ale też wydaje mi się, że ten lament jest ostro przesadzony. Widać niestety, że nie zdążyli ze wszystkim na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: A jak jest z samą rozgrywką? Słyszałem, że jest o wiele wolniejsza, niż poprzednie i ludzie kampią.
Sam nie wiem też, czy chciałbym rozgrywki, gdzie kozacy robią bunnyhopa przez całą mapę, a ja nie wiem o co chodzi :⁠-⁠D.
A jeszcze powiedz mi, czy czekać do 16.11, kiedy ma wyjść Warzone i gra rzekomo będzie pełniejsza, czy mieć to gdzieś?
Bo raczej na promki z okazji Black friday nie ma
@Zajcu94:

A jak jest z samą rozgrywką? Słyszałem, że jest o wiele wolniejsza, niż poprzednie i ludzie kampią.

mechanika gry, czucie broni są na bardzo wysokim poziomie, dobrze się w to gra moim zdaniem (ale jak ktoś lubił black ops to nie polubi). Nie koniecznie swoją drogą kampia, zatrzymanie się na chwile i przycelowanie to nie kampienie a wielu ludzi tak o tym myśli.

Jak biegasz sprintem wszędzie jak dawniej, skaczesz
10129 - @Zajcu94: 
A jak jest z samą rozgrywką? Słyszałem, że jest o wiele wolniejsza...
@Zajcu94: Rozgrywka jest wolniejsza względem poprzednich części. Jest bardziej beginner friendly bo brak tu takich systemów w movemencie jak slide cancel albo bunny hop. Ślizgi nie są tak efektywne jak poprzednio, skoki tez nie bo jest spowolniony ADS podczas skoków. System perkow dla Ciebie będzie ok, bo skoro nie grałeś w poprzednie cody to nie masz porównania. Mapy są w większości bardzo ok. Feeling broni, grafika, dźwięk i ogólne odczucia z
o słabym matchmakingu,


@Zajcu94: Matchmaking jest identyczny jak we wszystkich graj typu lol dota overwatch, czyli dobiera ci graczy na twoim poziomie. W tym wypadku gra dobiera graczy na podstawie statystyk. Więc jeśli będziesz typowym nidzielnym graczem co po pracy chce sobie pograć godzinke czy dwie to z takimi graczami będziesz grał, no chyba ze bedziesz wykręcał dobre staty to wtedy zacznie ci dobierac graczy lepszych. Ludzie co na to narzekają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@United: Ja rozumiem, ale czytałem opinie, gdzie w pierwszym meczu staty nieziemskie, a w drugim dobiera samych tryhardów. Chodziło mi tylko o to, że ten sbmm jest bardzo nierówny.
@Zajcu94: Wiadomo, ze każdy by chciał nieziemskie staty ciągle ( ͡° ͜ʖ ͡°) SBMM działa tak, ze dobiera graczy na podobnym poziomie, więc np. Kilka gier idzie Ci bardzo dobrze, więc rzuci Cię potem do lepszych graczy żeby wyrównać, tam będą osoby mocniejsze więc będzie wyrównane albo nawet będą Cię bić a wtedy znowu Cię potem rzuci na słabsze osoby. Jakby sbmm nie było to tez by
@Zajcu94: No i Ci ze Specgru po tym pewnie dostali w następnych grach słabsze osoby, a Ci z Kortac pewnie byli potem bici i tak się to kręci :D
SBMM idealny nie jest, ale nie jest to tak wielki problem jak można poczytać w necie. Są gry gdzie będziesz dominował a potem będą gry w których Ty będziesz zdominowany i tak w kółko
Chodzi mi np. o takie posty na reddicie :⁠-⁠D.


@Zajcu94: zauważ, ze teraz ludzie bronie lewelują, to też będzie miało wpływ na częstsze występowanie takich pogromów. Ja jak gram z AR mam normalne kd, ale jak wejdę w nocy jak zmęczony (senny, zę nie wiem co się dzieje. a często po nocach tak gram) jestem polewelować coś czym nie umiem grać to często jadę 5 killi 20 zgonów xd

więc wystarczy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129: Tak, masz rację. Jak komuś się dobrze gra to nie idzie na reddita i o tym nie pisze, tylko po prostu gra dalej.
Tylko ta ilość negatywnych opinii na YT i właśnie Reddicie trochę zniechęca.
Najszybciej mnie martwią mapy, że rzekomo trzeba mieć oczy dookoła głowy i znać wszystkie spoty, bo miejsc z których można zginąć jest mnóstwo.
Podobno też mapy są za duże na 6vs6.
No i są też
@Zajcu94: co do filmiku to zależy kogo zapytasz, ludzie mają przecież rożne opinie.

on narzeka na interfejs an początku, ze nie wie co gdzie jest. ja nie mam takich problemów wcale. nie jest dla mnie wcale to trudne do nawigowania.

crashe, problemy z grafiką. nie wiadomo do końca na ile to wina gry, nvidia sama się rpzyznała,ze wydali wadliwe sterowniki więc opinie ludzi z kartami nvidii - nie wiadomo czy to
@Zajcu94: nie wiem czy ma w dupie multi coda, ta gra rekordy sprzedaży bije, mw2019 też.
raczej by nie mieli w dupie źródła dochodów takiego dużego.

nie jest aż tak źle z tymi oczami, zależy od mapy ale jednak często masz sytuację gdzie ktoś może z każdej strony być, łącznie z oknami dodatkowo. też do korytarza gdzie jesteś może byc parę dojść i ktoś może wyjść z za Ciebie jak myślałeś,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10129:
Jeszcze raz dzięki za poświęcony czas.
A co powiesz o aim assist na padzie? Podobno działa to jak aimbot light i jest na tyle skopane, że nawet pctowi gracze grają na padach.