Wpis z mikrobloga

Czytam te znaleziska i no nie mogę wytrzymać. Aż mnie coś kluje w środku jak słyszę to #!$%@?, że Ukraina walczy za to,żeby Rosja nie weszła do Polski. Jak Wy sobie wyobrażacie inwazję Rosji do Polski? Serio ktoś wierzy w ten scenariusz?
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wlodi0412: kilka miesięcy przed wojna Rosja wysłała komunikat do NATO że na wycofać żołnierzy na linie sprzed 1994. Zaraz po tym atakuje swoim scenariuszem (Gruzja, Czechosłowacja, Afganistan) Ukrainę. Zakładając że poszło by im zgodnie z planem (na który liczyli Niemcy co widać po reakcjach z początku wojny), jak myślisz, co by się wydarzyło z naszym i bałtyckimi krajami w najbliższym czasie?
@Eustachy_goli_pachy nic by się nie wydarzyło. Od samego początku każdy wiedział, że Ukraina to jest maks na co sobie może Putler pozwolić. I nawet tam nie mógł zaatakować jej na pełną skalę od razu dlatego od 2014 eskalowal powolutku i patrzył co się dzieje i jaka jest reakcja zachodu. Ja po prostu nie lubię takiego romantycznego patrzenia na sprawę jakoby Putin mial realnie jakiekolwiek szanse na inwazje w Polsce. Zirytowany jestem słuchaniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vieniasn: to co ty robisz to zwykle #!$%@? głupich ludzi, którzy nie widzą dalej niż czubek swojego nosa.

Na czym opierasz swoje zdanie? Że ROSJA NA PEWNO NAS NIE ZAATAKUJE? Tacy jak ty leżą w dole w Buczy bo "nie będziemy uciekać, to nie te czasy żeby Rosjanie robili krzywdę zwykłym ludziom"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vieniasn: jesteś na tym portalu tyle co ja, zanim zmieniłem piedziesiaty raz konto. Czyli na pewno nie jesteś ruskim trolem, bo w tamtych czasach raczej się nie interesowali wykopem. Pewnie masz koło 35 lat, szkołę i historię dawno za sobą. Coś z lekcji musisz pamiętać, zabory, pierwszą wojnę światową, 1920, drugą wojnę światową, Sybir, Katyń, PRL. Zobaczyć w wiadomościach o Buczy musiałaś. O tym że ruskie k....y wywożą ludzi i kradną