Wpis z mikrobloga

Rozbraja mnie intelektualny poziom postrzegania świata przez neuropków. Neuropki (podobnie jak dzieci i osoby opóźnione) są w stanie postrzegać świat tylko zero-jedynkowo.

I w ten sposób Braun który nagrywał serię (całkiem dobrych) filmów antyrosyjskich wg nich jest ruskim agentem XD Na ich poziomie intelektualnym ciężko jest znaleźć innne uzasadnienie jego nastawiania do Ukrainy, np ksenofobizm, albo po prostu antyukraińskość Brauna.

#bekazlewactwa #4konsewy #konfederacja
Pobierz Ktoretojuz_konto - Rozbraja mnie intelektualny poziom postrzegania świata przez neuro...
źródło: comment_1667669855o6PvPTT7APCalbkCId6uhU.jpg
  • 25
@Ktore_to_juz_konto: W przypadku neuropków nie o to chodzi.

Neuropki to istoty, które zwyczajnie czują nienawiść do wszystkiego co związane z Konfą. Taka specyficzna sekta niczym stare baby od Rydzyka czy wyznawcy Max Kolonki czy wyznawcy płaskiej ziemi. Gotów są nawet poprzeć PIS i powielać ich retorykę tylko po to by dosrać Konfie jak w przypadku zmiany ustawy o odebraniu dostępu do informacji publicznej posłom spoza komisji obrony narodowej xD
https://www.wykop.pl/link/6888339/braun-zablokowany-uchwala-uniemozliwi-mu-dostep-do-tajnych-informacji/

Dlatego
@Ktore_to_juz_konto:

1. Mógł zostać zwerbowany na przestrzeni tych dalszych 10 lat.
2. Czemu utrzymuje kontakty z ludźmi, żywo wspierającymi Putina? Piwar, Piskorski, Pitoń, Sykulski?
3. Czemu reprezentował tak na prawdę interesy Rosji, jadąc do Bundestagu i ramie w ramię z partią jawnie prorosyjską, postulował zdjęcie sankcji?

Kiedyś jego retoryka była o 180 stopni inna. Więc, może Ty odpowiesz. Co się stało?

Macierewicz tworzył KOR. A chyba nie muszę powiedzieć, jak skończył.
Strelau - @Ktoretojuz_konto: 

1. Mógł zostać zwerbowany na przestrzeni tych dalszy...
@Strelau: nie wierzę i nie uwierzę nigdy że ktokolwiek z pierwszego rzędu polityków jest agentem. Ci ludzie są prześwietlani non stop przez służby, w niektórych krajach grozi za to kara śmierci. Do takiej współpracy nie wybiera się tak wyrazistych postaci, dlatego jak ktoś mówi że Olszański jest agentem to XD

Braun to typ fanatyka i ksenofoba po prostu.

Co do twoich punktów odpowiedź jest prosta - Braun tak samo nie znosi
nie wierzę i nie uwierzę nigdy że ktokolwiek z pierwszego rzędu polityków jest agentem. Ci ludzie są prześwietlani non stop przez służby, w niektórych krajach grozi za to kara śmierci.


@Ktore_to_juz_konto: U nas nie. Nie dziwi Cię że nikt nie został skazany z polityków od czasu Lwa Rywina?

No i nasze przepisy też sobie z agenturalnością nie radzą co wyjaśnia ten facet na przykładzie Piskorskiego. https://www.tvp.info/62957702/15102022-2115

Co do twoich punktów odpowiedź
Pobierz Strelau - > nie wierzę i nie uwierzę nigdy że ktokolwiek z pierwszego rzędu polityków...
źródło: comment_1667688727bn7VqNrAdNDaI917VVW9Un.jpg
@Strelau: ale ja nigdzie nie napisałem że się z nim zgadzam. Uważam tylko że poszlaki w polityce nie są dowodem na cokolwiek - bo idąc tym tropem wszyscy którzy nie chcą oddać życia za Ukrainę będą agentami. A te punkty nic nie wnoszą - każdy kto ma tendencję do "nonkonformistycznych" poglądów będzie pasował do nich, a tak naprawdę to każdego polityka z opozycji mozna pod to podpiąć.

Nawet gdyby to nie
Uważam tylko że poszlaki w polityce nie są dowodem na cokolwiek - bo idąc tym tropem wszyscy którzy nie chcą oddać życia za Ukrainę będą agentami.


@Ktore_to_juz_konto: Hiperbolizujesz.

Facet ma konkretne działania, konkretne kontakty. To nie są poszlaki w polityce. To są jednoznaczne informacje.

Braun to fanatyk którego nie da sie przekupić


Zupełnie się nie zgadzam. To jest pewna gra. Na której zarabia pieniądze (książki).

Jakie są dowody szczegółowej inwigilacji go?
@Strelau: no to zobacz wystąpienia jego z tego roku o broni jądrowej i o kopalniach. Za to też mu płacą?

A co do PiSu to się kompletnie nie dogadamy, nie bez powodu TVP/PiS przegrał przynajmniej 3 sprawy w sądzie w trybie wyborczym za klamstwa lub przemilczanie Konfederacji.
poza tym Braun ma duzo poglądów ktore są skierowane wprost przeciwko rosyjskiemu interesowi - np silna armia polska i broń jądrowa czy niezależność energetyczna w tym walka o polskie kopalnie.


@Ktore_to_juz_konto:

Żadne z tych przez niego nie jest realizowane.

1. Tak chciał silnej armii, że chciał opuszczenia wojsk USA z terenów Polski. Tak chciał silnej armii, że sprzeciwiał się np. ich szczepieniom, gdzie wszystkie większe armie zostały zaszczepione. W dodatku jego
@Strelau:

no nie no, po tym co teraz napisales to wyszlo szydlo z worka i wiem ze twoja retoryka jest tak tendencyjna że nie ma sensu polemizować - a szkoda bo wcześniej myślałem że zachowujesz jakiś obiektywizm i dałem się wciągnąć w dyskusję.

1. Ja piszę o polskiej armii a ty o armii usa. Braun odpowiedzialny za podzial w armii? A moze ci co zmuszali do szczepienia sa za to odpowiedzialni?
@Ktore_to_juz_konto:

1. Ja piszę o polskiej armii a ty o armii usa. Braun odpowiedzialny za podzial w armii? A moze ci co zmuszali do szczepienia sa za to odpowiedzialni?


Wiadomo, że Braun będzie postulował jedno a np. robił drugie. I tak właśnie jest. USA i inne kraje też "zmuszały" Może widzą sens w tym by armia była zaszczepiona? A on robił komisje i starał się podważać decyzję zapadające w armii. A