Wpis z mikrobloga

Był dzień jak codzień w miejscowym barze, aż nagle, gdy barman sprzątał swój bar, wszedł niezwykły klient.
Mężczyzna ubrany w drogi garnitur, otoczony kobietami z każdej strony, którwy w dodatku miał zaparkowaną limuzynę na zewnątrz.
Co więcej, mężczyzna ma pomarańczę zamiast głowy.

Klient usiadł przy barze i zamówił wszystkim drinka. Zapłacił za to z pliku setek, przez co przyciągnął uwagę każdej kobiety w barze.

Barman zaintrygowany całą sytuacją chciał się dowiedzieć o co chodzi, i zwrócił się do gościa z pytaniem
„Przepraszam”, mówi barman, „nie mogę nie zauważyć, że jesteś oczywiście bardzo bogaty i atrakcyjny dla kobiet, ale masz pomarańczę zamiast głowy. Jak to się stało?”

Więc mężczyzna opowiedział swoją historię.

Jakiś czas temu, kiedy byłem bez grosza, spacerowałem po plaży i zobaczyłem starą lampę, do połowy zakopaną w piasku.
Podniosłem ją i wyczyściłem, i POOF! wyskoczył dżin. Był uwięziony w tej lampie przez dwieście lat i był mi tak wdzięczny za uwolnienie go, że zaoferował mi trzy życzenia.

Na moje pierwsze życzenie poprosiłem o nieograniczoną fortunę. Dżin powiedział: Zrobione! i od tej pory zawsze, gdy potrzebowałem pieniędzy, były tam.

Na moje drugie życzenie poprosiłem o uwagę wszystkie najpiękniejsze kobiety na świecie. Dżin powiedział, że to się skończyło i od tego czasu udało mi się zdobyć każdą kobietę, jaką chciałem.

Na moje trzecie życzenie – i to jest ten moment, w którym trochę spieprzyłem – poprosiłem o pomarańczę zamiast głowy.

#heheszki #pasjonaciubogiegozartu
  • 2