Wpis z mikrobloga

@Okospok0: mam tez podane ze ziemniaki mialy byc po wiejsku a karkowka z grila wiec chyba moglem sie spodziewac ziemniakow po wiejsku i karkowki z grila czy nie bardzo? i kto powiedzial ze gramatura sie zgadzala, wez popatrz na gramatury i jeszcze raz na zdjecie, cos ci tu nie pasuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Szubrawski oczywiście restauracja mogła sobie też zastosować trik pod tytułem waga przed obróbką termiczną, nie wiem czy to jest jakoś prawnie regulowane ale mam nadzieję że jak najmniej jest takich januszy. Jednak gdyby tak zrobili to przykładowo te 65 gramów mięsa z mojego zdjęcia to 100 gramów przed obróbką.
@Okospok0: no nie, po prostu to nie byly ani ziemniaki wiejskie ani karkowka z grila, plus porcja bardzo mala, trudno po zdjeciu oszacowac wage ale mozemy oszacowac proporcje miesa wzgledem ziemniakow na jednym zdjeciu, raczej nie powiedzialbym ze dostalem to co zamowilem i ta knajpa oszukuje ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Okospok0: mieso zostalo ugotowane i podsmazone - stad bylo suche, tak bylo taniej, mieso z grilla jest soczyste, ziemniaki podobnie, zostaly najpierw ugotowane i w stanie niedogotowanym pociete w plasterki i podsmazone, tak bylo taniej, ziemniaki wiejskie najpierw sie gotuje pozniej piecze w cwiartkach lub polowkach, ani karkowka ani ziemniaki nie mialy przypraw, taniej nie dalo sie tego #!$%@?, wiec coz moge wiecej powiedziec ( ͡° ͜ʖ ͡°