Wpis z mikrobloga

@Godir17: akurat o tym, że ruskie będą denazyfikować warszawiaków to sami ruscy mówili.
Skoro teraz już wiemy, że rus chętnie swoją matkę w bagnie utopi, byle cudzą krowę zgwałcić, to wniosek z tego prosty.
Jeśli tylko będą w stanie, to zaatakują. Nie w tym roku, nie w następnym, ale zrobią to.
Jak nie rozwiążemy tego problemu, to będą się z nim mierzyć nasze dzieci.
@wykopyrek: śmiejecie się z kazdej informacji, którą przekazują Rosjanie, że to na pewno kłamstwo, ale w propagandę o ataku Warszawy czy Berlina to wierzysz bezrefleksyjnie XD I co rozumiesz przez rozwiązanie problemu? Bo jeśli masz na myśli zniszczenie Rosji to gratuluję naiwności
śmiejecie się z kazdej informacji, którą przekazują Rosjanie, że to na pewno kłamstwo,


Po pierwsze, nie śmiejecie, tylko śmiejesz, jestem w liczbie pojedynczej.
Po drugie, nie śmieję, bo to już nie jest śmieszne.
Po trzecie, to nie jest "na pewno kłamstwo", to jest po prostu kłamstwo.
Ruska dzicz kłamie nawet wtedy, kiedy nie musi. Nie wiem po co, nie wiem dlaczego, ale tak jest.

ale w propagandę o ataku Warszawy czy Berlina
@wykopyrek: a skończy się tak, że najwyżej zmienia Putina na innego Putina, dostaną Krym na otarcie łez i wrócą do robienia biznesów, jak będzie inaczej to przyznam ci rację
a skończy się tak, że najwyżej zmienia Putina na innego Putina, dostaną Krym na otarcie łez i wrócą do robienia biznesów, jak będzie inaczej to przyznam ci rację


@Godir17: polityka na poziomie magazynu przeładunkowego. Sprowadzić każdy wielowymiarowy problem do jednowymiarowego i przyrównać do "sytuacji z życia".

Tam jest cała gromadka mini-putinów, powoli szukających sobie nowej roli w nowym układzie.
W grze jest Berlin i Paryż, każdy gra na swoje. Nad wszystkimi
@Godir17: polityka na poziomie magazynu przeładunkowego. Sprowadzić każdy wielowymiarowy problem do jednowymiarowego i przyrównać do "sytuacji z życia".


@wykopyrek: Albo jestem #!$%@?, albo przed chwilą pisałeś co innego.

@Godir17: Zawsze jest opcja zrobienia z rosji "rozległęj korei", czy jakoś inaczej nazywając.

Jak się przepływ złota nie zgodzi, to wojna będzie trwać. Na razie, najwyraźniej, się nie zgadza.


No nie, rzeczywiście przed chwilą sprowadziłeś wielowymiarowy problem do jednowymiarowego rozwiązania xDD