Wpis z mikrobloga

Co się odwala w aqua parku fala w #lodz to nie mam pytań xD
Działało wszystko jako tako w saunach, ale ktoś sobie ubździł, że trzeba ulepszyć instytucję kolejki i zapewnić #rozowepaski pierwszeństwo (do tej pory i tak było, ale zwyczajowo, na zasadach uprzejmości). W saunach jest tak, że są piętra i na ostatnim jest fest gorąco, więc też jak się wpuści kobitki i one posiadają sobie na dole, to potem trzebaby skakać im po głowach.

Żeby było śmieszniej jak zrobili, że pary hetero na drugim miejscu, to pary homo się oburzyły, co z kolei doprowadziło do zmiany zasad, że pary homo też wyżej niż męskie single, co doprowadziło do tego że chłopy tworzą ad hoc pary homo, żeby być wyżej w kolejce xDD

#afera
Matyson - Co się odwala w aqua parku fala w #lodz to nie mam pytań xD
Działało wszys...

źródło: comment_1667901862rbpsx1f2tbvHsmAxfAnize.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: to jest zwykła kwestia organizacyjna wymagająca np. postawienia barierki i organizacji kolejki przez pracowników. Tworzenie zbędnych regulaminów jest najzwyczajniej bezsensowne. A że ludzie to flejtuchy i chamy... no są i baby i chłopy.
  • Odpowiedz
Większa liczba kobiet w saunowaniu łagodzi obyczaje

@Matyson: Nie wiem, co w tej Łodzi się na saunach wyprawia, ale zwykle to raczej jest tak, że jakimś dwóm koleżankom, albo parom zdarza się plotkować w trakcie sesji, a faceci siedzą cicho i próbują się wyczilować.
  • Odpowiedz
@Matyson: A nie można chodzić gdzie indziej i olewać takie dyskryminujące ludzi miejsca? Ludzie zrezygnują to i zrobi się nowa narracja gdzie będą walczyli o każdego klienta
  • Odpowiedz
Zasady pierwszeństwa w SV są zdecydowanie bardziej skomplikowane i odnoszą się też do wieku i statusu zawodowego.


@Xizor: już widzę ten ból dupy, jak trzeba by mówić ile się zarobiło rok temu aby ustawić kolejkę wejść do sauny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pablosik: Probelm jest taki że słabo z konkurencją


@Krisu_7: czyli doskonały moment aby się pojawiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie fakt nierównego dostępu do usług opłacanych z podatków to skandal
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Matyson: A co z osobami które są w ciele mężczyzny ale czują się kobietami? Aqua park chyba takich osób nie dyskryminuje przecież to by było straszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Faceci powinni olać śmieszne sauny, żeby rynek zweryfikował. Właściciel może sobie ustalić zasady jakie chce- bo na siebie bierze ewentualną stratę kasy i klientów.


@Nowystaryziel: obiekt jest miastowy więc i tak miasto dopłaci "ze wspólnych" pieniędzy jak będzie trzeba ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale o co tu się rozchodzi? O kolejkę do sauny? #!$%@?! Trzeba być jakimś przegrywam żeby w kolejce do sauny stać. Macie #!$%@? problem. Ja bym nigdy w kolejce do sauny nie stał. Kto stoi w kolejce do sauny? #!$%@? was?
  • Odpowiedz