Wpis z mikrobloga

@Jakis_Leszek: akurat dzisiaj miałem identyczną rozkminę co OP( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomyślałem, że powinno przejść bez problemu, jeśliby powiedzieć, że kiedyś dostało się ten lek na rzucenie palenia i bardzo pomogło, a teraz znowu chce się rzucić, ale nigdy nie korzystałem z tych stronek i pewnie masz rację
@fe1my13: nie widzę korelacji. Bupropion ma kompletnie inny mechanizm działania i służy do czegoś innegoxD

@mindrape: niby jest jak mówisz, ale to jest również antydepresant i na telewizycie niechętnie przypisują, bo chcą się spotkać na żywo. Na pewno prywatna opieka medyczna stosuje powyższa retorykę. Wiec receptomaty również.
Chyba, ze będziesz mieć farta

jeśliby powiedzieć, że kiedyś dostało się ten lek na rzucenie palenia i bardzo pomogło,


Skoro pomogło to czemu
@mindrape: tak czy inaczej można próbować. Jak dobrze pamietam maja gwarancje wystawienia recepty wiec jeśli się nie zgodzą to kasa wraca. Gorzej jeśli wypiszą Wareniklinę wtedy kasy nie zwrócą. A ten lek tez jest na rzucenie palenia, ale nie ma nuty stymulującej i antydepresyjnej
@Jakis_Leszek: Póki co tak się tylko głośno zastanawiam, bo jestem ciekawy jakby to na mnie działało...( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak jeśli może to przepisać zwykły rodzinny to raczej mógłbym łatwo załatwić, więc faktycznie nie ma chyba co kombinować

PS. @fe1my13 może pomylił to z buprenorfiną, bo nazwa trochę podobna XD
@Jakis_Leszek: @mindrape: a jak sie zapisujecie na wizyte zeby taki lek dostać i co mowice wtedy przez tel w przychodni? Bo do lekarza to ja jedynie chodzilem jak bylem chory, nigy nie bylem po receptę i nie wiem jak to wyglada. xD

W przypadku luxmedu/medicovera to do jakiego lekarza po to isc (tam sie wybiera kategorie jak dobrze pamietam - internista itp).