Wpis z mikrobloga

Moja kuzynka od podstawówki zaczęła bawić się w związki, w gimnazjum co parę tygodni nowy facet. Nie skończyła szesnastu lat, a na dyskoteki zabierali ją jej 6-11 lat starci faceci. Wymóg: musiał być posłuszny, ładny albo mieć dobry samochód. Jak był nieposłuszny to niech spada i już nowy woził ją na imprezy. Po zdaniu matury rodzice kupili jej samochód, na ten moment kupili jej trzecie Audi bo dwa poprzednie rozwaliła. Płatne przez rodziców studia, podczas których zauważyła ze ma mało kasy, więc priorytety się zmieniły. Teraz od ponad roku spotyka się z w brzydkim facetem, ważne że jego ojciec to bogaty deweloper, więc już nie potrzebowała wynajmu, mieszkała w kawalerce z tym chłopakiem. W tym miesiącu ojciec jej chłopaka właśnie skończył budować im ku#wa mieszkanie XD. Nie tylko temu synowi, każdemu dziecku wybudował dom(zazdroszczę ojca). W każdym razie kuzynka lvl. 21 ma już dom, samochód pieska i bogatego męża XDD. A ty weź #!$%@? pracuj za minimalną Xdddd. No jestem lvl 23 i nie mam nic, wiem że zazdrość przeze mnie przemawia bo zawsze uniknąłem imprez, 2 dyskoteki na koncie-bo jestem piz#ą i zawsze ludzi unikałem, transport też problem bo wieś, a nie było komu mnie wozić.
#feels #truestory #przegryw
  • 6
@SaintWykopek Dyskoteki to są teraz w miastach a nie na jakichś zadupiach. To po pierwsze. Po drugie zabawa w takich miejscach polega na piciu alkoholu a więc odpada jechać tam autem no chyba że zamierzasz wracać nawalony co może skończyć się różnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)