Wpis z mikrobloga

@WolfSky: dzięki za dobre słowo. Zawsze był płacz, że nie ma nic na hlvl, a teraz nagle większość kontentu na 300+ i rate za niskie xD Widać owoce mojej pracy ( ͡ ͜ʖ ͡)
Do płaczków o exp: nie ma opcji zrobić kompromisu, tylko puszczać drugą edycje bardziej "fun" w innym terminie z wyższymi rate itd. Do ogarnięcia w przyszłości. Aktualnie więcej głosów do mnie trafia, że są za wysokie a nie niskie. 2 typy graczy i się nie da pogodzić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Geron: a piraty? Ciężko obok nich przejść z 25 lvl, swaemery podobnie zniechęcają i zostaje bić te nieszczęsne cyce... Ogólnie do mutated human strasznie daleko trzeba iść nawet jak na jakiś durny refill. Do 40 lvla już chyba szybciej idzie zginąć i odrodzić się w temple niż wracać
@Rolnikt: piratów jest trochę mniej niż kiedyś, jak się tego questa z drwalem raz zrobi to później już tam łatwo pływać. Pamiętam, że raz testowałem to na bardzo niskim lvl i nie było tak źle
Aktualnie więcej głosów do mnie trafia, że są za wysokie a nie niskie


@Geron: Bo jesteś zamknięty w bańce osób, które i tak są mocno wciągnięte w ten ots i będą grali nawet jak exp będzie x0,5 a przynajmniej takie jest moje zdanie. Części osób także pasuje to dodatkowo, bo na mniejszym lvl łatwiej im zdobyć przewagę i mogą się bardziej bawić zabijaniem, bo mając 200 lvl przeciwko 100 lvl to
Mała garstka ludzi ogarnia grę, gra cały czas aktywnie na realu i oni wbijają 100 lvl i zaczynają biegać na jakichś wysokopoziomowych mobach bijąć wszystko obszarówkami, bo umieją się dobrze ustawić itd. I ustawiając wszystko pod takie osoby, powoduje się to, że ci gracze co chcą sobie pograć godzinkę dziennie bardzo szybko odpadają, bo level leci wolno i ich przygoda z ots kończy się na tym, że znają rotwormy pod miastem, cyce