Wpis z mikrobloga

- wrażliwość

- uczuciowość


@r5678: Z tym może być problem, jeśli to uczucia do niej samej, w sensie "jestem taka wrażliwa i uczuciowa, więc dawaj mi 200% uwagi i w ogóle to wszystko mnie krzywdzi".

Co ciekawe kobiety też często tak mówią np. "lubię jak facet jest wrażliwy", a potem chodzi o to, że na potrzeby kobiet, albo zwierzątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nowywinternetach: Też chciałem inteligencje zawrzeć, ale jednak chciałem ograniczyć do 5, a to też jest must have. Chociaż bardziej tutaj chodzi aby obie osoby dobrały się na zbliżonym poziomie.

jestem taka wrażliwa i uczuciowa, więc dawaj mi 200% uwagi i w ogóle to wszystko mnie krzywdzi.


Tutaj jak jest inteligenta to nie będzie problemu, o ile nie mówimy o jakiś zaburzeniach, z każdą inteligentną osobą da się dogadać, przedstawić swój punkt
Z tym może być problem, jeśli to uczucia do niej samej, w sensie "jestem taka wrażliwa i uczuciowa, więc dawaj mi 200% uwagi i w ogóle to wszystko mnie krzywdzi".


@nowywinternetach: Dokładnie, mi się tez kobieta podkreślająca sama swoją wrażliwość źle kojarzy. Większość takich to po prostu atencjuszki skupione na sobie i obrażone wszystkim.