Wpis z mikrobloga

Ostatnimi czasy wrzuciłem taki właśnie komentarz:

Patus, alkoholik z cyklem kwartalnym, debil, gołodupiec, w życiu nie miał umowy o prace, 2 lata odsiadki, nieskończona podstawówka, brak prawa jazdy, brak jakiegokolwiek majątku i perspektyw z 10 złotymi w portfelu i nieopłaconym czynszem, 6 letni dzieciak z patusiarą, pacjent lat 27- jak wygonił patusiare bo się sypała to zawodnik obraca w okolicach 10-12 panienek w mieście powiatowym. Kobiety, również z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat zostawiają swoich partnerów bo ów Karol może i ma 175cm wzrostu ale jest nabity jak goryl. Poziom pyerdolenia które im sprzedaje przyprawia mnie o napady rechotania a te kobiety to łykają. Szczerze zastanawiam się jak takie coś w ogóle egzystuje w świecie a to ku mojemu zaskoczeniu szturcha wszystko co mu w oko wpadnie a głupie baby pożyczają mu jeszcze kasę której w życiu im nie odda.

To jest dramat.

I zaczyna się akcja właściwa- niestety Karol trafił po różnorakich perturbacjach do zakładu karnego ale zanim się to stało to udało mu się wyciągnąć ponad 8k od swoich dwóch dziewczyn (kasa na spłatę długów, w tym za mieszkanie) oraz kolejne 1200ziko
„Kieszonkowego” do paki, również od dwóch niewiast. Teraz obydwie Panie wypisują do mojej żony (siostra cioteczna Karola) bo i jedna i druga odwiedziły puste mieszkanie K w którym to znalazły materiały go obciążające (kontekst matrymonialny).
Od tygodnia kisne jak zły bo dziewczyny po 30 z ustabilizowana sytuacja materialno- życiowa zapożyczyły sie po rodzinie żeby ratować dupe jakiemuś frędzlowi który z ZK wróci prosto do swej patusiary.

Miłego dnia i smacznej kawusi życzę, w szczególności Reni i Anetce bo nadgodziny same sie nie zrobią.

#przegryw #wygryw #blackpill #patologia #pozdrowieniazwiezienia
  • 3