Wpis z mikrobloga

okej kradną, ale trzeba mieć jaja wielkości chlebowca, żeby #!$%@?ć taki meksyk będąc u władzy gdy wszyscy się na ciebie patrzą. To coś jakby papież zaczął obmacywać chłopca po kroczu w czasie transmisji Anioł Pański.


@ol_Io: Prezydent USA, Joe Biden praktycznie takie coś robi, i to na okrągło, przed kamerami, i co? I nic.
Ten ma dopiero jaja.
@ol_Io: jaja wielkości chlebowca lub pewność że nic nie będzie rozliczane, można też taką butę w postępowaniu nazwać zuchwałą zachłannością która przyćmiewa rozum, ale nikt głupi tak wysoko nie dochodzi, nieprawdaż:?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: on chyba będzie siedział po zmianie władzy

Na razie śledztwa umarzał Ziobro, ale Obajtek politykiem nie jest, nie będzie miał formalnego immunitetu
@ol_Io: Przecież nikt z tym nic nie robi ani nie zrobi. Jakie jaja? XD

Ja bym to porównał do papieża obmacującego chłopca w transmisji Anioł Pański w programie z 100 lat wcześniej. Nikogo to nie obchodzi teraz.. jak to mówią za granicą 'what's done is done'.
a ja pisałem o kupowaniu ziem niczym obajtek. Ty w ogóle wiesz w jakim temacie się udzielasz?


@KondominiumKatoSocjalistyczne: Podałaś przykład papieża, że to tak jakby papież robił molestowanie publicznie. A Joe robił molestowanie publiczne, i też się nie wstydzi i nic mu za to nie jest, jeszcze prezydentem został.

Idąc tym tropem, Obajtek powinien zostać prezydentem, bo też jest tak bezczelny jak ten (nieistniejący) papież publiczny molestator, czy (istniejący) Joe publiczny
Nawet obligacji indeksowanych inflacją jak Morawiecki xD


@Chris_Karczynski: on te obligacje kupil jak sie dowiedzal, ze ruskie sie #!$%@? na Ukraine, wiec ratowal majatek. Nie wspominajac juz o tym, ze specjalnie wzial indeksowane inflacja, bo wiedzal co sie bedzie odpierdzielac naszymi finansami. A za 12 miesiecy, bedzie mial 20% wiecej, wiec jakies kilkaset tysiecy na plus

Pluja ci na ryj, a ty sie oblizujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°