Wpis z mikrobloga

@e_m_p: Przeciez gdyby nie przyciągała to neofici tych szurow by nie głosowali i poparcia 4,76 by nigdy nie bylo przebite ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ze Konfa przyciąga skrajności same i cała #!$%@? tego swiata, im bardziej polaryzujący tym lepsze - to znajduje kazdy #!$%@? cos dla siebie i tak oto mamy, taka partie #!$%@? i wyborców którzy jeden przez drugiego sie napinają „Konfa gospodarka super partia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilku88: Nie wiem dlaczego myślisz że ktoś się pałuje do tego xD ja mam bekę z tego co chłop wypisuje, tak jak i z wielu innych wpisów różnych mniej lub bardziej znanych osob.
Czyli bekę można cisnąć z wybranych odklejencow jak np spurek, jaszczur a z niego już nie?
@e_m_p:

Jak tobie się lampka ostrzegawcza nie zapaliła do tej pory to ją sprawdź, bo pewnie przepalona.

klej jape randomie, krytykuje konfederacje od kilku lat, natomiast mam cos takiego w glowie co uniemozliwia mi przezywanie orgazmu bo jakis backseat nawet nie player cos tysieczny raz napisal xD
kilka razy juz pytalem czy ktos chociaz wie w jakich okolicznosciach znalazl sie poza partia, niestety nikt mi nie odpowiedzial nigdy, a #!$%@? wie
natomiast mam cos takiego w glowie co uniemozliwia mi przezywanie orgazmu bo jakis backseat nawet nie player cos tysieczny raz napisal


@kasztanowcowiaczek: To sie pało zapisz na terapie i na korki z polskiego też przy okazji ¯\_(ツ)_/¯ #!$%@?, czy nie #!$%@?, kiedys był w tym środowisku jak i cały poczet szurów polskich. Wstyd jak #!$%@? mieć z nimi cokolwiek wspólnego - tyle w temacie.