Wpis z mikrobloga

@PaczekRecords: RWD, wszystko co najtańsze z cennika. ( ͡ ͜ʖ ͡) Teraz będę wyciągał taki po państwowe pieniążki.
Zamawiałem w kwietniu chyba. Jeden kwartał powiedziałem, że nie chcę, bo chciałem odebrać w 2023, ale potem uznałem, że w sumie lepiej jak przyjdzie wcześniej, bo mam codzienny dojazd, więc zrobię więcej kilometrów niż w przyszłym roku. To skomplikowane. :P
  • Odpowiedz
@PaczekRecords: Ma, ale mówili, że wyłączą, więc to się zobaczy.
Co mnie zaskoczyło to podgrzewane wszystkie siedzenia i tylne światła przeciwmgłowe. Myślałem, że RWD ich nie ma.

Zapraszam na forum elektrowóz do grupy wsparcia psychologicznego dla oczekujących. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Yelonek: haha nie no gratuluję. Sam bym chciał najtańszą teslę, gdybym miał prawo jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda że u nas UE pewnie będzie blokować autopilota "bo bezpieczeństwo".
  • Odpowiedz
@krzych0: Całe życie pod górkę.. Na razie ładuje się na Greenway 50kW za 2.5 zł /kW. Jak się przeprowadzę to będę korzystał z nocnych taryf i będę ogarniał fotowoltaikę, ale nie oszukujemy się. Kupiłem nie żeby oszczędzić, tylko dlatego, że nazbierałem sporo żetonów z orzełkiem i powiedziałem sobie, że YOLO. Lepiej kupić Teslę niż oddać w inflacji.
  • Odpowiedz
@paradoksik: Szczerze to nie wiedziałem. Widziałem, że za granicą inni w RWD nie mieli. Nie mieli też dywaników, a ja dostałem. W sumie to je wymienię na gumowe i tak.
  • Odpowiedz
@Yelonek: Aha no spoko, jak ja rozważałem tesle to głównie ze względu na oszczędności. Teraz to 2zl za KW to komedia bo to drożdże w utrzymaniu niż dobre V6
  • Odpowiedz
@krzych0: Nadal 50zl za 100km jak jedziesz autostradą.
Teraz kręciłem się po mieście i było 16kWh/100. Do tego wymiany olejów, filtrów itd. Nigdy nie miałem takiego silnika, więc nie wiem.
  • Odpowiedz