Wpis z mikrobloga

Quaz w recenzji twierdzi, że tryb wyważony nie jest łatwy. Ciekawe, bo ja gram na trybie bez litości i walki wydają się niezbyt trudne, wręcz miejscami dosyć proste jeżeli sprawnie robimy uniki i używamy tarczy. Skoro na bez litości nie ma większych problemów z walką to mam wrażenie, że na wyważonym ta gra przechodzi się sama XD
#gow #ps5
AntyKuc - Quaz w recenzji twierdzi, że tryb wyważony nie jest łatwy. Ciekawe, bo ja g...
  • 12
@AntyKuc: Na jakim poziomie grałeś w poprzednia część? Bo może ty jesteś jakimś uber kozakiem? GOW'a 2018 odpaliłem poziom trudny czy tam koszmarny to ledwo pokonałem tych pierwszych szkieletorów. Zmniejszyłem poziom trudności o jeden stopień i grę ukończyłem ale wcale nie była to lekka przeprawa, z walkiriami i bylo niesamowicie ciężko.
Wolalbym nie odpalic po tej opinii ponownie poziomu trudnego i zostać sprowadzony na ziemie po minucie.
@PancakeV:

Na jakim poziomie grałeś w poprzednia część?

Chyba właśnie na środkowym. Usłyszałem, że Ragnarok jest prostszy to wziąłem tryb bez litości. Gram już jakieś 9h i nie jest jakoś trudno.
Na wyważonym giniesz raz na kilka godzin, na bez litości w każdej walce kilka razy. Uwielbiam tę grę, ale praca kamery i sterowanie w ogóle nie jest przystosowane do takiego tempa rozgrywki jak na No mercy. No chyba że po soulsowemu grasz, unik, dwa machnięcia toporemu unik. Bo jak normalnie chcesz sobie kogoś pomrozic toporkiem i później jakiś combosik ostrzami, to już masz za polecami 2 mobki które cie stageruja.

Walki z
@frugo90: Nie zauważyłem wcześniej twojego komentarza. Ale masz trochę racji - kamera przy walkach z kilkoma przeciwnikami ssie, a najlepsze jest to, że niektórzy potrafią się teleportować za plecy i wtedy dostajesz strzała i umierasz - nie ma szans na reakcje.