Wpis z mikrobloga

Ktoś tu pisał, że Wentyl nie ma szans na freaki, ja wam powiem, że to bzdura. Ma pod to bazę o wiele lepszą niż kilku uczestników, którzy już walczyli na topowych galach. Jeśli chodzi o FAME i HIGH jest to trudniejsze, ale jak najbardziej możliwe przy pomocy federacji i kogoś, kto pokieruje Wentyla, bo on sam tego nie ogarnie. Natomiast na mniejszych galach, a nawet na Prime mógłby startować z marszu na początku rozpiski (w darmowym paśmie). Kariery by nie zrobił, ale jedna walka jest jak najbardziej w jego zasięgu. Mam kilka scenariuszy, które na bank zapewniłyby mu tę walkę, ale nie będę tu pisał, jakie dokładnie, bo nie chcę go we freakch. XD

#hotelparadise
  • 34
@avirant: wiesz nawet nie mam ochoty sprawdzać tego, czasem u znajomych podpatrzę co za głupoty w tv lecą, ile narobiło się programów w stylu "trudne sprawy", nie mógłbym tego oglądać i ryć sobie beret.
@banas921: To moje guilty pleasure. Chociaż łapie się na tym, że im jestem starszy (to niestety), tym więcej takich gówien oglądam. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jest też głębszy powód, dlaczego preferuję taką rozrywkę, ale to nie na forum.
@banas921: Wiadomo, tylko w moim przypadku to trochę skomplikowane. Jeśli będzie kiedyś oglądał Euforię (1 sezon naprawdę jest bardzo dobry), to tam jest dobrze wytłumaczone w jednym odcinku, dlaczego ludzie uciekają w reality i w jakich sytuacjach.
@avirant: jezu maryjo jak walkę we freakach ma dostać random gdy nawet wśród oglądających HP nie ma szans.
Śmieszą mnie teorie że może dostać chociaż jedną walkę - jeśli ktoś uważa że ma szansę na walki w stopniu większym niż 1% to znaczy że nie ma pojęcia na temat eventów tego typu oraz wszystkich nowych (karty, piłka itp). Nie ma też pojęcia że nawet zadymiarze to są swoi ludzie a nie
@kipman1: No widzisz, znów musisz popisać się wiedzą, oczywiście z nutą wywyższenia (to już eufemizm). Możesz śmiało pisać "masz", bo dobrze wiemy, że piszesz to do mnie. Śledzę freaki od początku ich powstania, ponieważ jestem związany ze sportami walki, ale oczywiście nie mam żadnej wiedzy w porównaniu z Tobą. Tutaj nie mam zamiaru dyskutować, bo ty masz swoją rację i to jak kopanie się z koniem. Wentyl ma mniejsze szanse na
@avirant: kart walk nie ustalają ani właściciele ani "włodarze" - to zadanie agencji. Każdy gra swoją rolę, szczegolnie w Fame cxy HL, a teraz nawet syf jak Prime i kilka innych mniejszych organizacji zostało przejętych przez agencje. Jak piszesz że możesz się do kogoś odezwać... litości myślisz że Fame ktory podpisał umowę ze Spotlight na 20mln zł będzie bawił się z ogórkami typu Ventyl - przyjmą kogo agencja podsunie i to
@kipman1: Wiem, że Boxdel i Kasjo to pionki (jednak pionki na szachownicy mają takie samo znaczenie jak inne figury, wbrew pozorom), spokojnie. Ja znam ten świat od innej strony (świat freaków) i to nie koniecznie zwykłego widza, ale serio akurat tutaj dajmy sobie spokój, nikt nikogo nie przekona.

Jedynie mógłbym się pospierać, dlaczego Prime to syf, ale przypuszczam, że to już kwestia upodobań (no, chyba że z Fame czy Hl też
@avirant: ja nikogo nie muszę przekonywać - 90% sprzedaży PPV generują walczący reprezentowani przez agencje, zatem federacje aby nie pójść z torbami musiały iść na rękę agencji, a z czasem agencje przejęły planowanie gal, organizację, eventy poboczne itd. To dzięki agencjom powstały show które napędza tą machinę - face to face, starcia z zawodnikami itd dzięki agencjom zrobiło się równie popularne jak sama gala.
Tutaj nie ma płaszczyzn do dyskusji -