Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdy bitcoin kosztowal 23k zapytalem o szanse na spadek ponizej 20k przed pierwszymi zakupami.
Doradzano mi zakupy co np tydzień albo, że bede jakimś nocoinerem bo 23k to dar od losu https://www.wykop.pl/wpis/67016353/anonimowemirkowyznania-najbardziej-zaluje-ze-nie-k/ już rozumiem skad te heheszki o robieniu odwrotnie do porad.

#kryptowaluty #btc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636fa058f457b9087ffb880d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: bo wszystko jest dobre jak jest dobrze ;D jak się #!$%@? długoterminowo to każda technika czy metoda inwestowania okazuje się naiwna i ryzykowna. Pamiętam tych kryptowalutowych influencerów przygłupów jak był spadek z 32k i co spadło o ok. 2k to #!$%@? jaka to promocja i w ogóle dokupujemy ;D przy właśnie poziomie 23k przestali to pisać i zaczęli wrzucać jakieś durne sondy ile jeszcze spadnie czy memy z mcdonaldem. Co
@AnonimoweMirkoWyznania nie wiem, gdzie masz złą poradę? W tym, że ktoś mówi, że nie ma kryształowej kuli i lepiej teraz zacząć uśredniać i kupić na 23k, 20k, 16k, 17k niż czekać dokładnie na poziom $12 345? Jak chcesz to rób sobie odwrotnie do wszystkich, ale DCA w bessie to nie jest nigdy zła porada.
@AnonimoweMirkoWyznania: a co jeśli by nie spadło poniżej 20k? Też byś tak cwaniaczył?

Spadło poniżej 20k i korzystaj, kupuj, ale takie gadanie jest bezsensu bo nikt nie wiedział czy spadnie czy nie. Dziś ci się udało bo spadło, ale następnym razem możesz się mylić, to jest 50% szans, albo spadnie albo nie.

Dlatego jedyna słuszna taktyka to DCA, dołka i tak nie trafisz ale Twoja średnia będzie zadowalająca no i taka
ale spadło


@AnonimoweMirkoWyznania: a mogło wzrosnąć, a mógł zabić xD

23k to jaka słaba cena


@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz to tym co kupowali za 40-50k

No i 23k to słaba cena jak wchodzisz all in, jak dokupujesz po trochu to się to rozmywa. Teraz jak spadnie np do 10k to 17k jest słabą ceną, a dzięki DCA sobie uśredniasz.

Moja dziewczyna robi sobie DCA, zaczeła od 21k, spadło do 15k, trochę kupiła