Wpis z mikrobloga

@MG78: nie mówię akurat o tej aukcji ale na allegro trzeba czytać uważnie opis, ostatnio się spieszyłem i kupiłem dwa refuby przez przypadek, przyszły w woreczkach foliowych. Nie chciało mi się ich zwracać. Jak na razie działają prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ebson: No właśnie w opisie teoretycznie wszystko okej "Produkt nowy, oryginalny, oryginalnie zapakowany przez producenta, opakowanie bez żadnych zadrapań czy wgnieceń.". Na swoich aukcjach ma sporo innych kart też.
@MG78: Karta z lombardu? Unikać jak ognia. Jedyne oferty takich łatwo do podrobienia przedmiotów na allegro patrzeć trzeba wystawione przez sklepy które chociaż realizują zwroty albo są oficjalnymi partnerami bo nigdy nie wiesz na co trafisz
Polecam się wstrzymać jednak do black friday bo co roku jest dużo kart na amazonie po fajnych cenach. Wtedy też polecam brać bezpośrednio z ofert realizowanych przez Amazon żeby uniknąć kłopotów. Sandiski są podrabiane na potęgę i do tego stopnia że ciężko rozróżnić od oryginału
@Veaon: No ale w sumie jak kupię w jakimś komputroniku to też nie rozróżnię czy podróbka czy nie skoro są tak trudne do rozróżnienia. Ten sprzedawca chyba musi realizować zwroty tak jak i inni na allegro.
@MG78: Rozróżnisz odrazu patrząc po prędkościach/awaryjności. Możesz pobawić się w testera, ale na twoim miejscu nie zaufałbym tej karcie podczas kluczowych nagrań. A już na pewno nie przed solidnymi testami