Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
#rolnikszukazony
Ok jako, że wszyscy czekamy na odcinek to szybkie podsumowanie ostatniego i obstawiamy co bedzie dziś:

Klaudia (Michałowa) tutaj bez zmian, Klaudia zabujana, Walemtyn też gada, że zadowolony. Ale obstawiam, że w czasie przerwy on się nie będzie starał o kontakt i na rewizycie będą pretensje Kaludi i wykręty Walentyna jaki to był zajęty na budowie.

Tomek Stary (Rozwodnik) tutaj na razie jest spoko, widać, że uczucie się rodzi, ale była żona jedzie po rolniku w internetach, więc może nie jest taki wspanialy na jakiego się kreuje? Justyna ma ciężką decyzję do podjęcia. Jest tu szansa, ale boję się, że ten czas rozłąki ich rozdzieli i na rewizycie będzie trochę niezręcznie. Ale może rolnik jakoś podtrzyma uczucie na odległość?

Tomek Młody jest taki słitaśny, że rzygamy tęczą. Zuzka zero emocji i wygląda na strasznie wyrachowaną jakby spełnił się jakiś jej genialny plan. No i coś za dużo tych przypadków między nimi. Ona już planuje dom i ślub w swojej robocie xD Może plotki o tym, że się znali są jednak prawdziwe? Uroczy był list młodszej siostry, że nie chce Zuzy spowrotem w domu.
Ja mam wrażenie, że przerwa sprawi, że Tomek trochę wytrzeźwieje i zrozumie, że z Zuzą właściwie go nic nie łączy poza tym, że mu się fizycznie spodobała.
Podobno to jest okoliczny bawidamek więc jeśli to prawda będzie teraz się wykręcał rakiem z zaplanowanego domku i ślubu.

Michał (Wąski) wybrał Adę pomimo "delikatych" sugestii taty na tematy piekarskie. Sprytnie odesłał rodziców na wakacje i zaprosił Ade żeby została u niego jeszcze kilka sam na sam. Bardzo dobry ruch bo kuje żelazo póki gorące i myślę, że ta para ma największe szanse na związek.

U Dahmera (Mateusza) finał przesłuchań. Ciężko ogarnąć co się właściwie stało, ale wygląda na to, że po wyjeździe Zuzy Karolna też chciała wyjechać i napisała o tym Zuzie. Nie podobał jej się też stan gospodarstwa Matiego (obstawiam muchy?). Dziewczyny plotkowały, a Zuza zrobiła figla i wysłała screeny Mateuszowi. Mateusz wywalił Karolę i Martynę na wszelki wypadek też.
Martyny mowa ciała sugeruje, że faktycznie nie wiedziała o co chodzi, wyglądała na złą na Karolinę. Ale Mateusza jej wersja nie obchodziła.
Dziś pewnie opowie dokładnie Marcie co się stało, bo nadał brakuje elementów w tej układance. Myślę, że kluczową jest treść tych wiadomości i mam nadzieję, że Mateusz coś zdradzi. Najlepsze, że na koniec Mateusz powiedział, że najgorsze było to, że się o niego nie biły od początku xD

Tak więc obstawiam, że Ada z Wąskim wypali, ewentualnie Justyna z Tomkiem, ale to tak 50/50. Nie wiem czemu mam wrażenie, że Klaudia i Walentyn się zniechęcą do siebie jak opadnie pierwsze zauroczenie, a związek Tomka i Zuzy mi wali fejkiem i wydaje mi się, że to jakaś gra która im się szybko znudzi. A Wy jak myślicie?
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nika_blue: ja już gdzieś tu kilka dni temu pisałam, że od Tomasza (rozwodnika) bije mi takim wrednym dziadem trochę, ogólnie widzę że jest zdystansowany do tej Justyny więc raczej to nie wypali, a powodem będzie pewnie to, że się nie odzywał do niej i nie zabiegał o spotkanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miwex: na pewnej grupie na fb jego żona się baaaardzo udziela, a jej wypowiedzi zakrawają momentami o chorobę psychiczną
  • Odpowiedz
Tomek Młody jest taki słitaśny, że rzygamy tęczą. Zuzka zero emocji i wygląda na strasznie wyrachowaną jakby spełnił się jakiś jej genialny plan. No i coś za dużo tych przypadków między nimi. Ona już planuje dom i ślub w swojej robocie xD Może plotki o tym, że się znali są jednak prawdziwe?


@nika_blue:

Wątpię żeby się wcześniej znali i odstawiali szopkę w programie. Przecież matka, siostra i babka tego typa były
  • Odpowiedz
@nika_blue: u Tomka to będzie dzisiaj chyba jakaś lepsza akcja. To chyba siostra tej Zuzy jest na zapowiedziach (bardzo podobna). Mnie się wydaje, że może zgłoszenie nie było Zuzy tylko tej siostry, a ostatecznie to ona pojechała.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yssuna: no też mi się tak wydaje, tutaj taki zakochany a się okaże czy mu się chciało chociaż napisać jak będą osobno, bo często właśnie ta rozłąka przed rewizytą rozwala rolnikowe pary
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alicja-slowik: co? Nie rozumiem? Że on próbuje wybrnąć screenami?
Mi tylko chodzi o to, że z jego wypowiedzi nie wynikło na razie co takiego było w tych wiadomościach dziewczyn poza tym, że Karola chciała jechać i że ktoś uważa, że gospodarstwo jest w złym stanie.
Wiadomo, że dziewczyny w jednym pokoju będą gadać o tym co się dzieje i jak jedna poleciała to były ciekawe dlaczego i napisały do niej. To
  • Odpowiedz
@nika_blue: ja obstawiam, że Justyna i Tomek będą mieli wątpliwości, bo ona ze Śląska, a to do T. daleko. Spotkania raz na miesiąc bez sensu. Ona ma na miejscu syna, zakładam ze w wieku 5-15 lat wiec szkoła itd. Może być ciężko ze względu na odległość.

Walentyn i Klaudia ok, myśle ze dalej jej będzie imponował. Rewizyta potwierdzi, ze jest dość ogarnięty, umie bajerować itd. Ale moja dziewczyna mówi, że średnio
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abandon: mogła do niego napisać po wizytówce ze wyśle list i że ma ją wybrać i mogli sobie pisać online, nie mówię, że się znali osobiście. Plus rodzina nie wygląda na zdziwioną jego wyborem tylko raczej załamaną. Widać że siostra i mama polubiły Kasię a Zuzy nie.
  • Odpowiedz
@nika_blue: Chyba chodzi o to, że skoro jest na lodowisku w Białymstoku to raczej sama tam nie pojechała (ona jest chyba z Łodzi). A skoro nie sama to pewnie z Wąskim.
  • Odpowiedz
@nika_blue: no tylko się dowiedziałam, że on żadnych screenów nie posiada, tylko doszukuje się argumentów na to, że nie przypadl do gustu zadnej kandydatce. Czyli jakby próbował przed telewizją znalezc powod, czemu zadna go nie chce. Moje info jest w pelni legitne :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArchDelux: dobra napisz do moderacji żeby dali opcje poprawiania błędów bo jak człowiek klepie szybko na telefonie to leci byle co xD plus ja jestem na awiomarinie i trochę niedowidzę co piszę przez to bo mi się oczy zamykają, eoski
  • Odpowiedz