Wpis z mikrobloga

@corryand: przepraszam każdego, że w ogóle próbowałem go wyjaśnić, jedyne co wystarczy zrobić to kliknąć w jego profil i wejść w historie ostatnich wpisów i zwrócić uwagę na konstrukcję zdań chociażby w ostatnim wpisie o nitrozyniaku, to tyle dziękuje, nie będę się już znęcał nad niepełnosprawnym, przepraszam.. Ps. Serio warto zobaczyc te historie, można się wprawić w lekkie zakłopotanie czy on to pisze na poważnie czy serio jest specyficznie inteligentny.
@corryand: a no to z tym podatkiem CIT to rzeczywiście inaczej zapamietałem, przyznaje sie bez bicia, tak czy siak skromny to grzech nie wiedziec czym jest CIT, bo mnie on nie dotyczy a kto pyta nie bładzi. Czy jestes starszy ode mnie? Najprawdopodobniej tak skoro tak mówisz, czy jesteś głupszy? Niestety również...
@Oskaros: i widze ze studia to dopiero zaczales wiec jestem od Ciebie tylko 10 lat starszy. I jak uwazasz za normalne #!$%@? ludziom ze zarabiajac 5-7k netto to malo i sa smieciami i niudacznikami to #!$%@? nie masz ani grama doswiadczenia i realizmu w tym ile sie zarabia na rynku pracy xD I skoro taki z ciebie przedsiebiorca to na #!$%@? poszedles na studia po ktorych bedziesz zarabial 3k na reke?
Pobierz corryand - @Oskaros: i widze ze studia to dopiero zaczales wiec jestem od Ciebie tylk...
źródło: comment_1668445982MGpOzzDBLjD8EqOhxpUCCc.jpg
@corryand: A to wyjete z kontekstu i warto by bylo gdybys przeprosił za to, bo to takie średnie. W poście chodziło o rapera (Quebonafide) i ktoś zapytał się na jakim jest on kierunku, więc mu odpowiedziałem. Nie dotyczyło to mnie.
@corryand: ? Nie wiem, do poki mnie nie przeprosisz za twoje niedopatrzenie powyzej to nie bedziemny rozmawiali, bo to bezsensu, i gdzie tu widzisz naciaganie biednych rodzicow XD
@corryand: biedny to ty jestes intelektualnie ,,pol zartem pol serio'' - zostalo to zaznaczone, btw nie wiem czy wiesz ale jest to potwierdzone naukowo ze tylko ludzie glupi nie wyczuwaja ironii, sarkazmu/prostych zartow a ty to udowodniles dwukrotnie XD
@Oskaros: to ty przepros kazda jedna osobe ktora odklejencu wyzywales ze sa nikim i nieudacznikami bo zarabia 3-4k na miesiac juz nie mowiac ze wyzywales ludzi ktorzy zarabiaja dobrze na polskie warunki czyli miedzy 5-10k czy b. dobrze powyzej 10k.
I ionie wyczuwam ale twoich postow z odklejeniem totalnym w sprawach kasy i biznesow juz sie tyle naczytalem ze nie da sie tego dluzej ignorowac
@corryand: Ale ja to dalej podtrzymuje, MOIM ZDANIEM jesli ktos jest full zdrowy, mlody i meczy sie w jakis zabkach, obraca parowki na shellu to jest nieudacznikiem, i mam prawo do tego zdania. Co innego gdy ktos pracuje tam, bo tylko tam moze przez jakies choroby itd.
@corryand: tyle w temacie, ja mam prawo miec swoje zdanie ty masz prawo miec inne that's all, nie zmienia to faktu, że jesteś glupi jak but, nie wyczuwasz prostych sarkazmów, post z Quebo potraktowales na powaznie, szanujmy sie XD
@corryand: tak właśnie myślałem, stad moje pytanie o „pobocznego” programistę - tez pracuje w IT i nie znam nikogo kto oprócz programowania miałby inne zajęcia z prostego powodu - w tym są najlepsze pieniądze. Zacząłem tak post bo chciałem wytknąć później śmianie się z 7k brutto, ale jak widzę już zostało to wypunktowane. Przeraża mnie to pokolenie wychowane na influencerach którzy #!$%@? wiedza o życiu i myślą ze ich życie tez
@wujeczekziomeczek: no ten gen Z i wczesniejsze serio mysla, ze pojda do pracy i dostana 10/20/30k xD Jak nie skoncza jako influ czy na jakis only fansach albo nie beda miec ogromnego szczescia i pomyslu i finansow na zalozenie firmy to czeka 99.99% z nich dramatyczne zderzenie z rzeczywistoscia xd
Jak ja szedlem na studia to marzylem by w 1 pracy po studiach 3.5 na reke dostac a i tak sie