Wpis z mikrobloga

@Oskaros: kwestią wyboru jest teoretycznie kierunek życia jaki sobie obierzesz, ale wyzywanie ludzi z inną ścieżką życia (często wymuszonej przez los) od nieudaczników, jest zwykłym #!$%@?ństwem i brakiem jakiegokolwiek wychowania. Przykro mi w #!$%@?, bo albo rodzice cię nie kochali za gzuba albo robili co mogli, żeby cię wychować a zostałeś po prostu ich wstydem.
@yeyayeju: zaznaczyłem ,,jak robi to wiele nieudaczników” nie napisałem ze każdy kto pracuje w ten sposób nim jest, bo czasami życie pisze różne scenariusze, zreszta nie będę się rozpisywał na jakimś wykopie
@wujeczekziomeczek: to oszust. Wczesniej twierdzil, ze ma firme budowlana. Potem rok temu pytal ludzi jak zaczac w dropshippingu xD Potem w komentarzach zaprzecza ze zaczal rok temu tylko wczesniej xD A gosc nawet pytal ma tagu friz co to jest CIT i mamrocze bełkot przeczytany u pseudo-couchy czy "porady slynnych milionerow" xD
Sam pracuje w IT i nie ma czegos tskiego jak poboczny programista, ktory by tym dorabial a nie bylby
@corryand: Masz bujną wyobraźnie, pokaż białko na to, że pisałem cokolwiek o firmie budowlanej to raz, po drugie nigdy w życiu nie pytałem co to jest CIT, jak już to pytałem dlaczego Friz narzeka na podatki związane ze spółką i czy oni mają jakieś specjalne - to fakt, ale go przeinaczyłeś. Po trzecie nigdzie nie nazwałem się ,,pobocznym programistą'' odklejeńcu XD,,gość nawet javy nie zna'' ? argument wyjęty z dupy, Nigdy
@Oskaros: chociaz w zasadzie wystarczy spojrzeć na składnie twoich zdań aby wywnioskować, że jesteś niedouczonym pryszczatym nastolatkiem, który wszystko co włozył w krypto #!$%@?ł i potem płakał, że kryptowaluty to scam XD niesamowite, lecisz na czarną