Wpis z mikrobloga

@luz3r: O dzięki! Mam tez inny problem, m4 w złocie nabiła się elegancko, ale nie zalicza mi wyzwań na te kolejne malowania….
Nie pamietam jak było w poprzednich codach, ale czy dobrze kojarzę, ze po wbiciu max 55lvl wyzwania dnia itd #!$%@? dają?
@mchmjszk: czekaj do środy, obecnie jest mnóstwo bugów i wiele rzeczy nie działa (np nie odblokowują się skiny i dodatki do broni mimo spełnienia wymagań), patch dla sezonu pierwszego powinien większość z tego naprawić (mam taką nadzieję).
@mchmjszk: Na jakie camo Ci nie zalicza wyzwań? Po złocie masz platynę, żeby moc odblokować platynę na np. M4 musisz wszystkie karabiny szturmowe wbić na złoto, potem odblokujesz wyzwania na platynę. Następnie masz Polyatomic, ale żeby to camo było dostępne to najpierw musisz 51 broni wbić na platynę. Na końcu jest Orion, żeby był dostępny musisz na 51 broniach wbić polyatomic.
Jak masz 55lvl to wyzwania dnia nic nie dają, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mchmjszk: kwestię platynowych itp. camo wyjaśniono powyżej ale od razu napiszę, że mistrzostwa broni są zbugowane(tam gdzie odblokowujesz wizytówki i emblematy). Tj. po wbiciu wymaganych killi np. złotym skinem, dalej jest kłódka, że niby nieodblokwane. To bug w wyświetlaniu postępu, bo wszystko odblokowuje się normalnie i jest do wyboru w edycji karty postaci.
@liter_wody: @jandiabeldrugi: dzięki! Chodziło mi tez o wizytówki :) nie skumałem, ze muszę wbić wszystkim złoto :)
+ potwierdzam, ze pomimo tego, ze nie wyświetlają się otrzymane dodatki do broni można je dodać normalnie w ekwipunku

Dzięki! I miłego zabijania