Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: Idol wykopków, który zasłynął nie tylko bezsensownymi wypowiedziami na temat wojny na Ukrainie oraz Tajwanu, ale również wysłananiem łodzi podwodnej w 2018 roku do Tajlandii (której nikt nie potrzebował i o którą nikt nie prosił) po raz kolejny robi coś bezsensownego. Ziobro zaskoczenia.

Najlepsze było jak poprosił developerów Twittera o wydrukowanie kodu źródłowego - https://twitter.com/carnage4life/status/1586148360838615040 (bo o systemach kontroli wersji nikt przecież w trzeciej dekadzie XXI wieku nie słyszał).

Może
niezbyt sensownych pomysłach jak Boring Company już nie wspomnę


@groman43: chyba jedyny pomysł który nikomu nie szkodził, no może opróczy wyzyskiwanych pracowników, a Ty takie brzydkie rzeczy o nim piszesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@knsk1: Jak #!$%@? nie było zapotrzebowania na taki projekt? NASA kończyła użytkowanie wahadłowców, w zasadzie cały program odnawialnych statków kosmicznych został oddany w ręce prywatne. Do tego prawie w tym samym czasie (choć nieudolnie) z podobnym pomysłem wystartowały 2 inne firmy.

Ja tu żadnego wizjonerstwa nie widzę, tym bardziej że sam projekt pewnie nie został zaproponowany przez muska a przez zespół inżynierów
@Wujo_Stachu: NASA się #!$%@?ła na STS wydali ponad 200mld na około 140lotów. SLS jest symbolem tego niepowodzenia technologia STS w wersji expendable

NASA nie korzysta z SS poza HLS a w momencie jak musk oglaszał ITS nikt nie wiedział jak program artemis będzie wyglądał jeśli chodzi o lądownik dopiero potem podjęto decyzję o komercjalnym rozwiązaniu

To co mówisz to kompletne bzdury
Robi to od czterech liter strony ale w różnych wywiadach można było usłyszeć od jego managerów w Tesli (między innymi od Head od AI), ze musk prowadzi do minimalizowania potrzebnych komponentów „the best part is no part”, co się może się sprawdzić w IT tak samo ale nie w taki sposób xD Ale generalnie jestem w stanie zrozumieć jak to może wyglądać z zewnątrz, pracowałem dla kilku dużych portali i overengineering ostro
@groman43: śmieszy mnie to sranie na Muska przez internetowych oświeconych, niby taki idiota i wszystko po omacku robi a jest (był?) najbogatszym człowiekiem świata, poprowadził dwie rewolucyjne technicznie firmy do przodu, a jego jedna kilkusłowowa wypowiedź na portalu społecznościowym za który się obecnie bierze potrafi mocno zawahać akcjami i krypto.

Chciałbym być takim idiotą i januszem jak Elon.
@groman43: no i sie zesrałeś. Ale Wam dupa peknie jak nie długo twitter nie tylko bedzie najbardziej popularna platforma social media (liczba daily monetizable active users juz jest na ath) ale takze najbardziej dochodowa. Nie ma lepszego CEO na ten moment jezeli chodzi o lean management co zreszta potwierdza jego networth.
A sponsorowane artykuły z tuby propagandowej MSNBC mozecie sobie wsadzić nie powiem gdzie, odkad Elon krytykuje (słusznie zreszta) demokratów to
no i sie zesrałeś. Ale Wam dupa peknie jak nie długo twitter nie tylko bedzie najbardziej popularna platforma social media (liczba daily monetizable active users juz jest na ath) ale takze najbardziej dochodowa. Nie ma lepszego CEO na ten moment jezeli chodzi o lean management co zreszta potwierdza jego networth.


@to_nie_tak_jak-myslisz: Fajny Polnglish, ale #!$%@? idzie zrozumieć, o czym piszesz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@BayzedMan: Idol wykopków, który zasłynął nie tylko bezsensownymi wypowiedziami na temat wojny na Ukrainie oraz Tajwanu, ale również wysłananiem łodzi podwodnej w 2018 roku do Tajlandii (której nikt nie potrzebował i o którą nikt nie prosił) po raz kolejny robi coś bezsensownego. Ziobro zaskoczenia.


Najlepsze było jak poprosił developerów Twittera o wydrukowanie kodu źródłowego - https://twitter.com/carnage4life/status/1586148360838615040 (bo o systemach kontroli wersji nikt przecież w trzeciej dekadzie XXI wieku nie słyszał).


Może