Wpis z mikrobloga

@Mesmeryzowany: Meksyk od pierdyliarda lat wygrywa pierwsze mecze na mundialu. Polska od dziesiątek lat jak w ogóle awansuje na mundial, to pierwszy mecz zawsze w plecy.

W zwycięstwo z Meksykiem to w ogóle nie wierze, to nawet nie kwestia umiejętności (te mają większe), ale psychiki. Meksykańce się tak nie spinają, a Polacy znowu wyjdą naburmuszeni jak na pierwszej komunii przed spowiedzią i znowu się zesrają.
@idol89: @jajo_pandzianka: A Legia rok temu to co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak na pierwszej komunii przed spowiedzią i znowu się zesrają.


@CzaryMarek: jak ja wtedy byłem zesrany, a właściwie to na #!$%@??

Aż mi się miny i nastwienie zwycięzców przed meczem ze Słowacją na ostatnim Euro przypomniało xD
@prismo: Tam jednak 6 meczów było. Mimo wszystko brak awansu z 6 punktami w grupie z rewanżami, to mniejszego kalibru niespodzianka niż odpadnięcie z 2 zwycięstwami, które "dają awans na turnieju".
Ale no można pewnej analogii używać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@idol89: chodzi o to, że ten sam trener i też 2 zwycięstwa w pierwszych meczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym meczu z Hiszpanią młodzieżówki to sobie przypominam, że chyba maksymalnie 3 razy byliśmy w posiadaniu piłki na połowie rywala przez cały mecz xD
@Mesmeryzowany: szczerze to nawet jak byśmy odpadli po takich meczach to byłbym w miarę zadowolony ¯\_(ツ)_/¯ żebyśmy się tylko nie ośmieszyli, a za brak awansu po walce i dobrej grze nie będę miał pretensji