Wpis z mikrobloga

Doradźcie mi.
Poznalem dziewczyne, ale dość szybko #!$%@?łem babola i uraziłem ją czymś do tegi stopnia że zerwala ze mna kontakt i nie chce mnie znac. Uwaza mnie za chama i prostaka, bo naćpany zaproponowalem jek seks.

Jest sens kupowac kwiaty i pisać jakies sprostowanie sytuacji żeby chociaż troche zmieniła zdanie na moj temat, czy to nie ma sensu? #kiciochpyta #zwiazki #rozowepaski
  • 87
No wlasnie nie. Mialem kiedys mozna powiedziec bardzo podobną sytuacje i dziewczyna po prostu grzecznie uświadomiła mi że nie podobają jej sie takie teksty i wydaje mi sie ze to normalne rozwiazanie problemu


@Mariusz_Drugi: A wpadłeś na to, że po prostu te teksty są słabe? Jakby typie rzucasz do kilku kobiet COŚ, każda ma z tym problem i nadal wolisz wierzyc, ze wszystkie kobiety są dziwne, a nie Twoje teksty są
aha czyli nie jest normalna to powodzenia


@TrisssMerigold: Powiedział użytkownik wykopu. Większość narkotyków, które nie spożywa się w regularnych odstępach typu co tydzień jest podobnie szkodliwe co alkohol, co jest udowodnione badaniami naukowymi. Więc daruj sobie ocenianie co jest normalne, według swoich preferencji związkowych.