Wpis z mikrobloga

@DigitalStarGirl: mnie żenada dopada w takich sytuacjach ponieważ takie laski mają jakieś 10k obserwujących i po 150-200 polubień posta a sprzedają się za głupie batony lub inne bzdury a ich posty są robione jak by tych obserwujących było milion xD czasem odnoszę wrażenie że tacy mało popularni instadebile to biorą każdego chętnego do współpracy, jakby trzeba było worki na śmieci reklamować to też by to robili
@DigitalStarGirl: coś, świat schodzi na psy!
Dziś pewna 21 letnia dziewczyna zaproponowała mi seks, w zamian za to miałem na wykopie, zareklamować jakiś płyń do mycia łazienki. Oczywiście odmówiłem, gdyż jestem osobą o wysokiej kulturze i silnej woli, tak silnej jak nowy Mr.Muscle, super silny, płyn do czyszczenia łazienki, o zapachu pomarańczy.
mnie żenada dopada w takich sytuacjach ponieważ takie laski mają jakieś 10k obserwujących i po 150-200 polubień posta a sprzedają się za głupie batony lub inne bzdury a ich posty są robione jak by tych obserwujących było milion xD czasem odnoszę wrażenie że tacy mało popularni instadebile to biorą każdego chętnego do współpracy, jakby trzeba było worki na śmieci reklamować to też by to robili


@zmasowanyatak: bo dużej ilości ludzi marzy