Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem opinii Mirków na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy waszym zdaniem, biorąc pod uwagę wojnę na Ukrainie, dodatek Heart of Russia powinien zostać wydany?
A może na pewnych zasadach - np. z przeznaczeniem części dochodów na wsparcie Ukrainy?

#ets2
#ats

Czy DLC Heart of Russia powinien zostać wydany?

  • Tak 59.7% (40)
  • Nie 40.3% (27)

Oddanych głosów: 67

  • 9
@Fanath: wg mnie: tak. W końcu producent odwalił kawał dobrej roboty (dodatek jest praktycznie ukończony), więc należy mu się wynagrodzenie za pracę, a Rosja nadal istnieje i istnieć będzie, ruch towarowy nie zostanie zlikwidowany. Jak symulator to symulator.

A od siebie polecę Ukrainę, Turcję, Rumunię i Bałkany - czyli Romania Extended:
https://roextended.ro/
@Fanath: nie zrozumiały jest dla mnie fakt, że my jako klienci jesteśmy karani za decyzje na które nie mieliśmy wpływu. Trochę przypomina to zasłanianie uszu przez dziecko. Rosja jest czy to nam sie podoba czy nie. Gra jest symulatorem kierowania tirem a dorabianie do tego politycznego manifestu w pacyfistycznej grze jest bez sesnu. Wiem że SCS boi się review boomingu i tyle.
Nie ukrywam, że po terenie Rosji w dodatku Beyond the Baltic Sea mi się jeździ bardzo przyjemnie. Trąci Polską lat 90'


@Fanath: mam takie samo zdanie jeśli chodzi o te tereny w tym dodatku. Póki nie grałem na pro modzie i PR to były moje ulubione tereny do jeżdżenia. O wiele lepiej przypominały klimatem Polskę powiatowa niż oryginalna mapa.
@Fanath: tłumaczenia gier/filmów/książek, generalnie wszystko co dotyczy rosji i co mogłoby sprawić rosjanom przyjemność powinno być olane. Niech się walą na swój głupi ryj i żyją sami w swoim świece.
@Fanath: Nie wydadzą a głupia klientela będzie się cieszyć bo ruskich podludzi anulują i dali niebiesko-zółte kolory więc można się onanizować i rajcować sobie ego. To jest beka że zrobili pełen dodatek z całą mapą, ale w ostatniej chwili powiedzieli że #!$%@? nie wydajemy bo Slava Ukraini i dali jakieś ochłapy i ludzie jeszcze ich po rękach całują. A mogli zrobić właśnie tak, wydać dodatek ale zarobki z niego dawać na