Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Canova: miłości, akceptacji, zrozumienia, żeby to wszystko miało jakiś sens, a nie jak krowa się wstaje, #!$%@? pasze, sra, po drodze jakiegos jednego iks deka się rzuci i pora spać. Osobiście tylko te iksdeki mi nadają sensu bo wtedy czuję, że żyję. Do wyjścia z depresji potrzebuję tylko jednej osoby, która uczyniłaby moje życie istotnym. Autentycznie żyłbym dla kogoś tylko no ta osoba by musiała być bardzo odpowiedzialna aby rozumieć powagę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WinterLinn: masz źle myślenie o związku, myślisz ze jak kogoś będziesz miał to życie zmieni sieo 180 stopni. To nie jest orawda będzie jeszcze gorzej. Widc zacznij naprawiać siebie bo bedziesz tylko dodatkowym balastem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Canova: mam dobre myślenie o związku tylko jakbym wszystkie detale zawarł w jednym poście to by sie wykop zawiesił. Oczywiście, że trzeba siebie naprawiać tylko ja lubię się poświęcać jakby. Po prostu lubię być dla kogoś jeżeli ktoś jest dla mnie ale taką osobę bardzo ciężko znaleźć w świecie egoistów. To o czym mówię to romantyzm na 120%, po to istnieją hormony miłości aby ten stan dawać, a ja lubię ten