Wpis z mikrobloga

Ilu z was tu jest co korzysta z huel?
Ja testuję powder 3 .0 bezglutenowy i te makarony na ciepło. Makarony spoko, ale po tym proszku trochę wzdęć dostaję i chyba to od tego. Ogólnie nie mogę pić zwykłego gainera na masę bo nie mogę jeść mleka itp. Jeśli chodzi o takie odżywki to jestem skazany na wegańskie.
#huel
  • 12
@Kamsyyo: w sumie to ja. Ogólnie co osoba to inna opinia. Już kilku znajomych mi mówiło, że np po huelu pierdzą okropnie xD a ja tak nie mam. Ale z kolei jak testowałem yfooda to tam tak miałem.

Sprawdzałem wersję black i powder 3.0 oraz te złone makarony. Bezglutenowej nie spraedzałem.

Mam w planach jeszcze ogarnać polski supersonic
@Kryspin013: no to ja mam tak samo jak Ci znajomi, pierdzę okropnie i takie gazy/wzdęcia czy jak to się tam nazywa Xdd

Nie wiesz czy to przechodzi z czasem? Xd


@Kamsyyo: nie mam pojęcia, mogę zapytać czy przeszło xD

Bo ja chcę tym uzupełniać kcal żeby masa trochę przyrosła


@Kamsyyo: nie wiem czy to będzie takie łątwe przy tej diecie
@Kamsyyo: ja cały czas korzystam (sporo pisałem bardzo długich wpisów na tagu). Teraz tylko jeden szejk dziennie, no i ja w celu redukcji i ułatwienia liczenia kalorii, więc zupełnie inaczej niż ty. Nie miałem żadnych problemów żołądkowych ani innych gastrycznych, a na początku większość moich kalorii w dniu pochodziła z huela.
@Kamsyyo: Kupuje od jesieni 2018 lub 2019 - nie pamiętam dokładnej daty początku przygody z huel, ale wiem że gdy zamówiłem pierwszy raz swój zestaw białego powder (3.0?), to myślałem czemu nie wprowadzili wysokobiałkowego produktu? No i pare dni później nastąpiła premiera Black Edition xD

Od tamtej pory kupuje wyłącznie czarne worki. Dzisiaj natomiast pierwszy raz zamówiłem hot&savoury w dwóch najbardziej dyplomatycznych smakach - obym się nie rozczarował ( ͡º