Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem, ze to az taka sekta xD zobaczcie ilość reakcji vs ilość komentarzy naganiaczy.

Ogólnie jakieś pol roku temu jedna znajoma weszła w ten temat i od tamtego momentu codziennie wrzuca relacje jak coś w nim ugotowała i oczywiście na koniec wrzuca reklamę sprzedażowa i oferuje się jako przedstawicielka handlowa. Nawet dostała jakiś czas temu nagrodę od thermokixa (chyba niezle naganiała) i pisała, ze to nowy rozdział we współpracy i otwiera działalność gospodarcza - ciekawe na co ja namówili skoro musiała az jdg założyć. Przeraża mnie jak tacy ludzie wciskają ten sprzęt każdemu, nawet rodzinie by pogonili, bo przecież raty 0!!!!

#thermomix #gownowpis #patologiazewsi
źródło: comment_1668671803MKrGYvuDDvBmr4MevwIMHj.jpg
  • 56
@xqwzyts: Da się manualnie to włączyć i wszystko robić, tylko płacąc abonament, po prostu sobie klikasz dalej i thermomix sam się ustawia na odpowiedni czas przygotowania / liczbę obrotów / moc / temperaturę its, w innym przypadku musiałbyś robić to samodzielnie, a bez odpowiedniego przepisu po prostu nic by Ci nie wyszło, bo dostępu do przepisów na cookido byś po prostu nie mial ¯\_(ツ)_/¯.
@Glikol_Propylenowy: niezłe #!$%@?. Zazwyczaj sprzęt sprzedaje się tanio, żeby potem kosić na materiałach eksploatacyjnych. Jak expresy na kapsułki, szczoteczki soniczne, maszynki elektryczne a tu nie dość że płacisz 6 kafli to jeszcze potem abonament na przepisy bo inaczej to faktycznie garnek co podgrzewa i miesza xD
@xqwzyts: Nie no, masz dostępne wszystkie funkcje możesz ugniatać ciasto, kroić siekać gotować, ale nie będziesz wiedział jak długo z jaką mocą i nic nie ukleisz ciekawego sam z siebie, bo te przepisy to głównie pracownicy cookido robia, chyba że sobie screeny przepisów porobisz i będziesz sobie manualnie ustawiał thermomix, co akurat niektórzy polacy pewnie robią, mi by się nie chciało robić takich fikołów dla 200zl / rok
domyślam się, że tam jest jakiś ekranik gdzie jest napisane krok po kroku co wrzucić co kliknąć itp. czyli jak nie ma przepisu to nie da się manualnie włączyć jakiegoś działania żeby zrobić potrawę?


@xqwzyts: da się, pewnie, że się da, tylko trzeba samemu sobie klikać i ustawiać. Plus dostajesz książkę, gdzie są wskazówki ile np gotować na parze albo na jakich ustawieniach ciąć.
Ludzie dawniej robili własne przepisy na przepisowni
@aegispolis: nie ma, tylko wiekszosc to posty typu 'polecam imie_naziwsko, swietnie pokaze wszystko co i jak!'. Malo kto anpisal, ze do niego pisac bezposrednio tylko jakis znajomy poelca innego xD

@Deska_o0: XDDDDDDDDD o tak, kiedy ostatnio przyszedl do Ciebie akwizytor sprzedajacy telewizor czy inne agd czy rtv? Bo ja o kims takim nie slyszalem XD i znowu robisz #!$%@? z logiki, bo jasno napisalem, zebys mi pokazal sprzet rtv/agd gdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczupikczu: jeżeli dobrze słyszałem to przy sprzedaży 4 TM - 5 jest za free dla handlowca, więc sprzedaje go za 5 tys. Dla wielu osób to gra warta świeczki.
Tutaj na wykopie na tagach np. mobile vikings / glo / heets są naganiacze bo mają już usługę / konto i mogą dostać 30 zł, a co dopiero 5 tys.