Wpis z mikrobloga

Właśnie otrzymałem trzy przesyłki wysłane przez Chińczyka rok temu. Pewnie domyślacie się jaka firma dostarczająca w Polsce świadczyła usługę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#aliexpress
  • 11
  • Odpowiedz
@Setral: Zawsze mnie zastanawia co tam może pójść nie tak skoro wszystkie lecą tą samą trasą aniżeli celowe przetrzymanie. Bo przecież chyba nie wpadają w jakiś kąt, a po roku przy sprzątaniu Pani Krysia je znajduje za kiblem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@graycoast: Dlatego wykopali ich z interesu i w magiczny sposób PL00.. zaczęły docierać w 10 dni zamiast 60+ ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Dlatego wykopali ich z interesu i w magiczny sposób PL00.. zaczęły docierać w 10 dni zamiast 60+


@9010:

a przypadkiem te PL00 nie sa dalej przez nich obslugiwane? Bo wydaje mi sie, ze po prostu polepszyli znacznie logistyke. Automaty paczkowe Caiano to wlasnie swiat przesylek obsluguje :)

Bo przecież chyba nie wpadają w jakiś kąt, a po roku przy sprzątaniu Pani Krysia je znajduje za kiblem ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
a przypadkiem te PL00 nie sa dalej przez nich obslugiwane? Bo wydaje mi sie, ze po prostu polepszyli znacznie logistyke. Automaty paczkowe Caiano to wlasnie swiat przesylek obsluguje :)


@sylwek2k: Nie wydaje i się, aby on byli w stanie cokolwiek polepszyć.

Co do automatów to masa ludzi na FB pisze, że wklepują kod, skrytka się nie otwiera (oczywiście kod przestaje działać po pierwszej próbie) wtedy zostaje tylko zabawa z ŚP i
9010 - > a przypadkiem te PL00 nie sa dalej przez nich obslugiwane? Bo wydaje mi sie,...

źródło: comment_1668764051CxAFiKc8v2KCPEKTZixEEa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Rejestrowane dochodzą szybko, gorzej z nierejestrowanymi :(


@graycoast:
czy ja wiem ;)

nadane w tym samym czasie:
pocztex, rejestrowana i nierejestrowana
Przyszlo: pocztex, nierejestrowana 2 dni robocze pozniej, rejestrowana kolejne 2 dni robocze pozniej

W chinach byly nadane tego samego dnia (w sensie status "przekazano do linii lotniczej":)
  • Odpowiedz