Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie kieruje do osób które stosowały izotek. Jak to wyglądała u Was aktywność w ciągu dnia, lekarz powiedział, że nie mogę absolutnie się przemęczać i ograniczyć aktywność do minimum. Z pozoru ok, ale mam pracę fizyczną na magazynie czasem po 10h dziennie. Bardzo dużo dźwigam.
#izotek #tradzik

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63793465079dfc321f977e44
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: u mnie większa aktywność fizyczna przypadkiem zbiegła się z rozpoczęciem brania izoteku. Jak dotąd nie widzę przeciwwskazań. Czasem bolą mnie stawy, ale nie na tyle aby mi to dokuczało. Niby piszą w ulotce, aby się nie przemęczać. Ale wszystko zależy od organizmu, każdy jest inny. Mi to nie przeszkadza więc nie ograniczam się.
@AnonimoweMirkoWyznania: 60mg dziennie, bolały mnie plecy ale pomogła duża dawka witaminy e.
Ćwiczę siłowo, ćwiczyłam podczas kuracji max 1,5h i nie codziennie, co robiłam i bez kuracji :D
Alkoholu rzeczywiście piłam mniej, bo bałam się o wątrobę i żołądek, miałam większe kace po nawet małej ilości alko. Piłam za to codziennie kisiel z siemienia lnianego aby chronić żołądek ( ͡ ͜ʖ ͡) poskutkowało tym, że mi