Wpis z mikrobloga

@kipowrot: Hola hola aut z górnej półki cenowej. Żaden gruz popatrz pan jaka zdrowa podłoga.
A diagności, na 2 stacjach po zakupie się pytałem czy wszystko ok z samochodem i każdy mówił ze tak zdrowa sztuka...
I piszę to poważnie, oleje filtry czy klocki wszystko wymieniane i pytałem sie mechaników czy aby napewno jest ok bo nie chce co 1,5 roku zmieniać samochodu. Nie wiem może robie coś źle. Klimatyzacje mi
@kipowrot: nie da się mieć aż takiego pecha
moze ty zmyślasz i piszesz dobry samochód w sensie wymieniłem silnik za wartosc samochodu i było ok
bezawaryjny samochód... co jeszcze, dziewica w burdelu?
@Rustyyyy: +/- 60% części pasuje z e9x, więc nie są jakość szczególnie drogie

A jedynki nie są ponadprzeciętnie awaryjne, trzeba tylko dobrać odpowiednią wersję silnikową. Tam się nie psuje nic innego, niż w innych autach

Jak się kupi szrota, to nawet najbardziej "bezawaryjny" model będzie wizytował warsztat. Miałem już auta bardzo stare ('91 rocznik), nietypowe dla januszy mechaników (saaby), czy ponadprzeciętnie awaryjne z ogromnymi kosztami (N54) a żadne auto nie stało
@Rustyyyy: ciasne, niewygodne, kiepsko wyciszone, 150KM w tym samochodzie w ogóle nie jedzie, jedyny plus tego auta to niezły wygląd. Jako fan/posiadacz bmw też chciałem kupić dziewczynie taką zabawkę by nie musiała już jeździć fabią, jednak ten samochód to taki dramat, ze wziąłem jej peugeota 308 który jest lepszy pod każdym względem do codziennej jazdy. Już nawet lepiej mi się jeździ moim dojazdowym golfem 4 niz tym padłem.

@Atreyu wiem, ze