Wpis z mikrobloga

@mati1990: Świeżakowi bym odpuścił, ale matiego trzeba pocisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co to za sumowanie? Tylko pojedyncze przejazdy osobno się wrzuca! Nie zaliczam!

  • Odpowiedz
4x100+27 a 14x30 kilka km?


@mati1990: Taka jak z przejechaniem busem trasy Polska - Chiny w 2 godziny, a jazdą przez 2 tygodnie po kilkaset kilometrów dziennie. Niby suma kilometrów się zgadza, ale w obu przypadkach są inne warunki pracy kierowcy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mati1990: To trzeba było wpisać od razu 427km ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi tam wisi w sumie wisi, nie jestem aż takim purystą, ale to wychodzi, że w ciągu tygodnia machnąłeś cztery setki. Ja tam wybaczam, ale matiemu nie odpuszczę XD
  • Odpowiedz
@mati1990: To dodawaj codziennie wpis, klikania i tak ostatecznie wyjdzie tyle samo kliknięć. Równie dobrze mogłeś wpisać 427 jako jeden dystans, ale i tak by ci nikt nie uwierzył xD
Po to są zasady, żeby się do nich stosować!
  • Odpowiedz
  • 6
@mati1990

dokładnie 14x30 coś, wiesz ile klikania? ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałem dać całe 427 ale ale no nie...

W pracy w weekend nie przeszkadza Ci tyle klikania, ale tutaj już tak? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zevis: @guru8: @krabozwierz: dziś po rozwinięciu listy ze stravy treningów nie widać chyba od środy do poniedziałku i trzeba sprawdzać kalendarz, liczyć dni. na początku się z tym przejechałem przez dłuższy czas jak zauważyłem że wyniki mi się coś nie zgadzają bo nie zauważyłem że zaznaczając wszystkie treningi brakuje połowy tygodnia
  • Odpowiedz
dziś po rozwinięciu listy ze stravy treningów nie widać chyba od środy do poniedziałku i trzeba sprawdzać kalendarz, liczyć dni. na początku się z tym przejechałem przez dłuższy czas jak zauważyłem że wyniki mi się coś nie zgadzają bo nie zauważyłem że zaznaczając wszystkie treningi brakuje połowy tygodnia


@mati1990: Ja tam dopisywałem ręcznie ze stravy :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mati1990: Ty jesteś tym dzieckiem w piaskownicy, które chce się ze wszystkimi bawić, ale zamiast trzymać się zasad to rzuca w inne gówniaki kamieniami i psimi kupami, a później siedzi w kącie ze smutną miną zdziwiony, że Asia z drugiej C wraz z Krzysiem z pierwszej A spuściła mu #!$%@? za huśtawką.... #czarnolisto
  • Odpowiedz