Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaczalem sie uczyc #programowanie. Za 3 do 4 miesiecy chce byc juz #programista15k, bez zadnych ksiazek, bootcampow czy innych platnych kursow. Plan jest prosty. Naucze sie podstaw, pozniej programowanie obiektowe, dowiem sie co to ta slynna juz rekurencja, jakies bazy danych SQL czy co to tam jest potrzebne. Nastepnie stworze aplikacje, ktorej w zasadzie potrzebuje i szukam pracy. Moje wymagania to 80k+ rocznie i praca prznyjamniej w czesci zdalna. Jak oceniacie dam rade do marca?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637aa0da079dfc321f97b487
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 13
sprawdź tag, tu ludzie często pytają o sprzęt do programowania. Przede wszystkim dowiedz się jaki trzeba mieć fotel, klawiaturę i myszkę. Jeśli cie stać na dobry hardware na start, to może coś osiągniesz. Marzec jest możliwy, ale musisz mieć szybką klawiaturę, taką dla komputerowców z podświetlaniem albo bez.
@MarcelFerry: 5h na debugowaniu? Ja zaczynając w IT musiałem czasem przez 2 dni debugować jakiś głupi problem. Ale jaka satysfakcja była na koniec i ile nauki z tego wynosiłem to Paaaanie. Nie nazwałbym tego zmarnowanym czasem, cierpliwość to chyba największa cnota w tej branży.