Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@DyingLight: rozpisywanie melatoniny, prawie jak cykl xD
@obserwatorrr: kup sobie melatoninę, tylko lek a nie suplement, jak masz serio spore problemy z zasypianiem/rozstrojony zegar biologiczny, to zarzucasz przez 2-3 tygodnie, 4-5mg, potem na dwa tygodnie 3mg i schodzisz do 2mg. Można brać praktycznie cały czas, nie ma większego wpływu na organizm. Przynajmniej nie spotkałem się z badaniami, które by tak stwierdziły
@obserwatorrr: to moze melatonina itp. mogę CI rozpisać ile masz brać itp.


@DyingLight: Ile sugerujesz łykać przed snem? Brałem do tej pory 2x10mg i jeżeli nie skoczyłem spać w momencie gdy czułem, że mnie chwyta sen to po piździe.
Właśnie w koszyku mam 90x1g i chyba to jest to
@shiningsky: Żadna melatonina nie pomoże jak ktoś ma kompletnie rozrzucony i rozpierdzielony rozkład dnia, opycha się na wieczór, jest na dworze tylko jak musi oraz co najważniejsze - kilkanaście godzin gapi się w ekrany i generalnie robi wszystko, byle zniszczyć dobre spanie. Melatonina w takich przypadkach to jak łatanie dziury dyktą.
@unclefucker: @obserwator @shiningsky
@le1t00 poczytaj o trypto, to połączenie 3ech może ci pomoże

melisa 3x dziennie tak 2tyg na początek, odstawić kawę.
l-tryptofan 500mg + ashwaganda taka 400-450mg + mela na początek mocna 3mg miesiąc poltra dwa zależy jak bardzo rozwalone jest to wszystko, do tego komputer/telefon/tv 3 godz przez snem out
Do tego ktoś wyżej pisał mangez i woda
woda zwykle 2.5l dziennie przeciętnie dla większości, małe łyczki po 250ml
Pobierz
źródło: comment_1669034589VnfzuP30IqYPgseQaF8tiW.jpg