Wpis z mikrobloga

Trzeba chyba Mirkowi podesłać trochę info o Godlewskiej.
1 zabrali jej możliwość wychowywania syna
2 pijana spowodowała wypadek
3 pijana wstawiała swój nekrolog.
Co jeszcze pominąłem?
#famemma
  • 38
  • Odpowiedz
@BlueTony:

"Jak cię kobietą ktoś nazwie, to nie odbierzesz tego jako obelgi? Nie rób fikołków."

Fikołki to ty robisz z bezradności. Jak ktoś będzie próbował mnie obrazić nazywając kobietą, to uznam, że jest równie niezaradny co ty i przy okazji niegroźnym głupkiem.

" Nie potrafisz prostych wniosków logicznych wyciągnąć?"

To co tobie się wydaje to nie są ani proste wnioski, ani nic logicznego...
  • Odpowiedz
Fikołki to ty robisz z bezradności. Jak ktoś będzie próbował mnie obrazić nazywając kobietą, to uznam, że jest równie niezaradny co ty i przy okazji niegroźnym głupkiem.


@BombaskaEskadraLotnicza: Z jakiej bezradności? Co ty bredzisz kobieto.

To co tobie się wydaje to nie są ani proste wnioski, ani nic logicznego...


@BombaskaEskadraLotnicza: Bo ty tak mówisz. Super argument.
  • Odpowiedz
@BlueTony dobrze prawisz! Pora skończyć z wyzwaniem się we freakfightach i trzeba zacząć szanować każdego człowieka i nie mówić o nikim źle bo to nie dobra jest, tak nie wypada!
  • Odpowiedz
i widzisz nie udalo sie tobie mnie obrazic.


@pazuzueldorado: Nie udało mi się cię obrazić, ale...

walczac z hejtem sam zaczoles mnie wyzywac :)


@pazuzueldorado: Czyli jednak nazwanie cię kobietą to są wyzwiska? Czyli jednak cię obraziłem.
https://sjp.pl/wyzwiska
Sam sobie zaprzeczasz tylko w jednym zdaniu.

heheh bron obusieczna. walczmy o pokoj az sie poleje krew :)


@pazuzueldorado: Nie bądź hipokrytrą. Bronisz Mirka, kiedy to ją obrażał nazywając mężczyzną, a
  • Odpowiedz
@BlueTony: mnie to nie obraza ale idac twoja retoryka obrazsz ty :) wiec ci to wytknolem . mozesz mnie nazywac jak chcesz :) ale o ty uzyles tego chwytu co mirek :) ja mowie ze luz ,ty uzywasz tego co uwazasz za obrazliwe by wygrac jakas pseudo erystyczna paplanine :) wiec mysle ze zapetliles sie.
  • Odpowiedz
mnie to nie obraza ale idac twoja retoryka obrazsz ty :) wiec ci to wytknolem . mozesz mnie nazywac jak chcesz :)


@pazuzueldorado: Teraz będziesz szedł w zaparte jak dziecko. Nazywanie mężczyzny kobietą nie jest dla ciebie obraźliwe? xD Może ty po prostu się czujesz kobietą dlatego tak jest.

ale o ty uzyles tego chwytu co mirek :)


@pazuzueldorado: Tak i jakbyś trochę pomyślał, to byś się domyślił dlaczego tak
  • Odpowiedz