Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pytanie które od jakiegoś czasu nie daje mi spać. Zdarzyło wam się kiedyś, lub słyszeliście żeby waszym znajomym policja wykonywała rutynowe narkotesty? Załóżmy że jedziecie sobie do sklepu i jeb biorą was na bok i narkotest. THC utrzymuje się kilka tygodni, zatem dla palacza praca za kółkiem jest wiecznym ryzykiem. Kolega pyta oczywiście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopjointclub #narkotykizawszespoko #prawo
  • 16
rutynowy narkotest


@AlfredoManawa: jednak źle ci napisałem.


Każdy funkcjonariusz może przeprowadzić wstępną weryfikację pod kątem narkotyków, a także testy psychofizyczne, m.in. sprawdzenie reakcji źrenic, próba „palec – nos” lub „palec – palec”

Jeżeli policjant podejrzewa, że kierowca prowadzi po zażyciu zakazanych środków, to nawet jeśli nie ma przy sobie narkotestera, może wezwać patrol ze sprzętem.

Dalsze czynności wymagają pobrania próby krwi oraz przeprowadzenia badań. Następnie powołuje się biegłego toksykologa, który
@BonerBogdan:

xD jest różnica jechać autem #!$%@? tak mocno, że aż to widać po tobie i policjant zrobi ci taki test, a tym co napisałeś, że rutynowa kontrola po wejściu do sklepu xD


Ale nikt nie pisał o wejściu do sklepu XD tylko o jeździe samochodem
@Grann: to i tak dobrze się skończyłoxD

W tamtym okresie czasu paliłem bardzo dużo więc efektów uhahania ciężko było się dopatrzeć + zawsze zakrapiam oczy jak wychodzę po spożyciu.


Myśle, ze będąc zjaranym mogłeś nie być obiektywnyxD